Amazon Prime için En İyi 5 VPN ServisiGeçtiğimiz haftalarda kapılarını Türkiye’ye açan Amazon Prime’ın özellikle fiyatı dikkatleri çekti. Ancak halen Türkiye içerikleri konusunda yeterli bir hizmet verilmiyor. Daha fazla içeriğe ulaşmak için de VPN kullanmanız gerekiyor.

Türkiye’ye etkileyici bir giriş yapan Amazon Prime, birçok özel içeriğiyle Türkiye’deki internet kullanıcılarının huzuruna çıktı. Belli başlı içerikler ise henüz Türkiye’deki kullanıcılara sunulmuyor. Bu tip sorunları aşmak ve coğrafi engelleri ortadan kaldırmak içinse VPN kullanmanız gerekiyor.

Amazon Prime özelinde VPN kullanmak isteyenler hızlı ve farklı konumları içinde barındıran VPN’leri tercih etmek durumundalar. Bu özelliklere sahip olan 5 VPN servisi ise şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: En hızlı VPN servislerinden biri olan ExpressVPN, Amazon Prime için oldukça uygun. Bu başarılı VPN servisine aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
  2. NordVPN : Dünyanın en başarılı VPN servislerinden biri olan NordVPN de Amazon Prime için oldukça uygun. Özel kampanyalarla oldukça avantajlı hale gelen bu VPN servisine aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
  3. Surfshark : Hızlı bir VPN servisi arayan ve çok büyük miktarlar ödemek istemeyen kişiler Surfshark’ı tercih ediyorlar. Amazon Prime özelinde de oldukça başarılı olan bu VPN servisinin özel kampanyalarına aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz sürümü de bulunanan ve son derece hızlı VPN servisleri arasında gösterilen Hotspor Shield ile Amazon Prime’e bağlanabilir ve coğrafi engelleri aşabilirsiniz. Bu başarılı VPN servisine ulaşmak isteyen internet kullanıcıları ise aşağıdaki butonu kullanabilirler.
  5. StrongVPN : Fiyat olarak en uygun VPN servislerinden biri olan StrongVPN, Amazon Prime’da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Son derece hızlı olmasının yanında özel kampanyalarla zaman zaman daha da ucuz hale gelen StrongVPN’e erişim sağlamak isteyenler, aşağıdaki butonu kullanabilirler.

Amazon Prime’daki içeriklere herhangi bir coğrafi engel olmadan erişim sağlamak isteyenler için VPN servislerini inceledik. Bu VPN servisleri hakkında yorumlar yapabilir ve yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Yapacağınız her yorum internet kullanıcılarını bu VPN servisleri hakkında daha fazla bilgilendirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!