Hakkımda

VPN uzmanıMerhaba, ben Sercan. Dijital pazarlamacı ve ‘dijital nomad’ de dedikleri bir dijital göçebe olarak yaşıyorum. İyi bir internet bağlantısı varsa oraya seyahat edebilir ve oradan çalışmaya devam edebilirim. 2020 yılındaki evde kaldığımız günlerde, Dünya normale dönünce tekrar gezmek isteyenler ve bu uğurda plan yapanlar için seyahatlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri VPN servislerini derledim.

İyi bir gezginin olmazsa olmazı güvenilir bir VPN’dir

VPN’leri araştırmaya başladım çünkü malum hem ülkemizde bir çok internet sitesine giremiyoruz hem de Çin başta olmak üzere seyahatlerde internet erişimlerimiz güvensiz ve/veya kısıtılı olabiliyor. Seyahatlarde verilerimin korunması, evimdeyken ve mobilken ise erişim engellenme olmadan canımın istediği siteye girebilmem için VPN’ler çok önemli. VPN seçerken ise hem ücretsiz deneme süreli ve uygun fiyatlı olması hem de güvenilir olup verilerimi koruması çok önemli. İşte bu nedenler verilerimi hem güvende tutacak (ve satmayacak, paylaşmayacak) hem de beni istediğim siteye eriştirebilecek ve bunu yaparken de bi araba para istemeyecek bir VPN bulmam gerekti.

Bu uğurda onlarca VPN indirdim ve denedim. Araştırmaya başladım ve iyi seviye VPN bulmakta zorlandım. En sonunda 5 tane her zaman güvenilir bulduğum VPN’i tespit ettim ve bunları naçizane VPNuzmani.com sitemde paylaşmaya karar verdim. Umarım siz de güvende kalır ve size uygun VPN’i bulursunuz. Benimle bu form aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. İyi gezinmeler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!