iPhone için En İyi VPN Servisleri

Aylık $3.49'dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
5,0 rating
5.0
Aylık $8.32'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
5,0 rating
5.0
Aylık $1.99'dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,8 rating
4.8
Aylık 16.99₺'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,8 rating
4.8
Aylık $5.83'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,5 rating
4.5

iPhone için En İyi VPNTeknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonlar ve cihazlar hayatımızın her alanında kullanılmaya başlandı. iOS işletim sistemli iPhone cihazlar da oldukça popüler oldular. iPhone cihazlarda kullanılan birçok VPN servisi olduğunu görüyoruz. Bu VPN servislerini sizler için inceledik.

Apple Store’a giriş yaptığınızda karşınıza onlarca VPN servisi çıkıyor. Ne yazık ki bu VPN servislerinin büyük bir bölümü vasat. Gerektiğinde para iadesi alabilmeniz ve bilgilerinizi güvende tutarak iPhone’unuzda gezinmeniz için Dünya genelinde güvenilen bir VPN indirmeniz çok önemli.

Seçenek çok olunca iPhone için güvenilir bir VPN hizmeti seçmek oldukça zor. Bu yüzden kapsamlı bir araştırma yapmak gerekiyor.

iPhone için En İyi VPN Servisleri Listesi

Bizlerin yaptığı araştırmalara sonucunda iPhone için en uygun VPN servisleri şu şekilde sıralanıyorlar:

  1. ExpressVPN: iPhone için en uygun VPN servisinin ExpressVPN olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Neden iPhone cihazlarda ExpressVPN’i tercih etmeliyim sorusunun ilk yanıtı hız. Piyasadaki en hızlı VPN servislerinden biri olan ExpressVPN’in iPhone işletim sistemi iOS’a özel tek kullanımlık bağlanma özelliği de bulunuyor. Bu sayede pratik bir VPN olarak karşımıza çıkan ExpressVPN’in en büyük sorunu ise fiyatı. Birçok VPN servisinden daha pahalı olan ExpressVPN’in fiyatını daha uygun hale getirmek için sitemizdeki butonları kullanarak ExpressVPN satın alabilirsiniz. Böylece özel indirimlerden faydalanma şansını yakalayacaksınız. iOS için kill switch özelliğinin olmaması da bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Fiyat ve kill switch dışında her özelliğiyle internet kullanıcılarını memnun eden ExpressVPN’de en ufak bir sorun yaşamayacaksınız.
  2. NordVPN: 60’tan fazla ülkede 5.000’in üzerinde sunucu ile internet kullanıcılarının karşısına çıkan NordVPN, piyasadaki en başarılı VPN’lerden biri. iPad için özel bir uygulama çıkaran NordVPN’in iPhone cihazlarda kill switch özelliği bulunuyor. Birçok engeli aşabilen ve ExpressVPN’den sonra piyasanın en hızlı VPN’i olan NordVPN’in fiyatı da oldukça uygun. Yayın kısıtlamalarını da kolayca aşabilen NordVPN, sadece iPhone işletim sistemi iOS üzerinden hizmet veren bir VPN arayanları memnun ediyor. En geniş sunucu ağına sahip olan NordVPN’i satın almak ve özel indirimlerden yararlanmak için sitemizdeki butonları kullanarak NordVPN’e ulaşabilirsiniz.
  3. StrongVPN: Piyasadaki en başarılı VPN servislerinden biri olan StrongVPN, iPhone için özel uygulama çıkaran şirketlerden biri. Uygun bir fiyatı bulunan ve 30 gün içinde iade imkanı tanıyan StrongVPN’in kayıt tutmaması sayesinde piyasanın güvenilir VPN servislerinden biri olduğunu görüyoruz. İlerleyen dönemlerde daha da popüler olması beklenen StrongVPN’in bütün kısıtlamaların üstesinden geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Netflix, Hulu ve daha coğrafi kısıtlaması bulunan uygulamanın kısıtlamalarını StrongVPN ile aşabiliyorsunuz. En başarılı VPN servislerinden biri olan StrongVPN’in NordVPN ve ExpressVPN’den sonra en hızlı VPN servisi olduğunu da söyleyebiliyoruz. Piyasanın güzide VPN servislerinden biri olan StrongVPN’i satın almak için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz. Böylece StrongVPN’in en uygun kampanyalarından haberdar olacaksınız.
  4. Hotspot Shield: Veri saklama politikası sebebiyle zaman içinde birtakım eleştiriler alan Hotspot Shield, Türkiye’de iPhone için kullanılan VPN servislerinden biri. Masaüstü versiyonu ile aynı özellikleri bulunan bu VPN hizmetinin daha pratik olduğu görülüyor. iPhone işletim sistemi iOS için aktif olan bu servisin eksiği yok mu sorusuna da elbette var yanıtı verilebilir. Bazı özelliklerin iPhone için aktif olmadığı belirtiliyor. Diğer yandan uygulama üzerinde çalışmalar da devam ediyormuş. Yayın engellerini aşan, görece uygun bir fiyatı olan ve hızlı sayılabilecek bir VPN servisi arayanlar Hotspot Shield’a yönelebilirler. Ayrıca Hotspot Shield’ın ücretsiz versiyonu da iOS için kullanılıyor. Ancak hem reklamların çok olması hem de çok sınırlı olması sebebiyle birçok kişi bu VPN’i tercih etmiyor. Daha güvenli bir şekilde internette dolaşmak için sizler de Hotspot Shield’ın ücretli versiyonunu alabilir ve iOS işletim sistemli cihazınızla internetin tadını çıkarabilirsiniz.
  5. Surfshark: Aynı anda birden fazla cihazda hizmet sunan Surfshark, iPhone için önerilen VPN servislerinden biri. iPad için özel bir uygulaması bulunan Surfshark’ın iPhone cihazlar için kill switch özelliği bulunuyor. 800 sunucu üzerinden hizmet veren Surfshark’ın eleştirilen kısımlarından brii de bu sunucu sayısı. Rakiplerinden bir adım geride olan ama hızıyla rakiplerine meydan okuyan Surfshark’ın birçok kısıtlamayı rahat bir şekilde aştığını görüyoruz. Surfshark’ın tüm hizmetlerini incelemek için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz. Ayrıca bu butonlar ile Surshark üyeliğinizi başlatmanız durumunda özel kampanyalardan da yararlanabileceksiniz.

iPhone için VPN Servisi Kurulum Adımları

Her VPN servisinin iPhone uygulaması farklı görüntüde. Haliyle bu uygulamaların niteliğine göre kurulum aşaması değişiyor. Bazı farklılıklar olsa da iOS  işletim sistemli iPhone için VPN servisi kurulum adımları şu şekilde sıralanıyor:

  1. Uygun Bir VPN Seçin: iPhone için en başarılı VPN’leri sizler için sıraladık. Bu VPN’lerden en uygun olanları seçebilir ve bir VPN sahibi olmanın ilk adımını atabilirsiniz.
  2. Ödeme Planını Seç ve Ödemeyi Yap: İkinci adım olarak ödeme planını seçmeniz gerekiyor. Bu planı seçip kendinize uygun bir yöntemle yatırım yaptıktan sonra VPN sahibi oluyorsunuz. Birçok VPN servisi PayPal, Kredi Kartı ve kripto paralarla yatırım kabul ediyorlar.
  3. Programı İndir: Ödemeyi yaptıktan sonra karşınıza iOS için bir uygulama çıkacak. Bu uygulamayı indirerek iPhone VPN’i kurmanın son adımına geçebilirsiniz. Karşınıza indirme programı çıkmaması durumunda indirme bağlantısı için mail adresinizi kontrol edebilirsiniz.
  4. Kurulumu Yapın ve VPN Kullanmaya Başlayın: Son aşamada kurulum yapmanız gerekiyor. İndirdiğiniz programa tıkladığınızda otomatik kurulum yapılıyor. Bazı farklı özellikleri olan VPN’ler resmi sitelerinde nasıl kurulum yapılacağını belirtiyorlar. Bu adımları takip ettikten sonra VPN’i sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone için en uygun VPN’leri ve bu VPN’leri nasıl kullanabileceğinizi sizler için araştırdık. Sizler de deneyimlerinizi bizlerle paylaşarak VPN hizmeti arayanlara yardımcı olabilir ve yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz.

VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!