Windows için En İyi VPN Servisleri

Aylık $3.49'dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
5,0 rating
5.0
Aylık $8.32'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
5,0 rating
5.0
Aylık $1.99'dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,8 rating
4.8
Aylık 16.99₺'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,8 rating
4.8
Aylık $5.83'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,5 rating
4.5

Windows için En İyi VPN ServisleriTeknolojinin gelişmesiyle birlikte artık mobil cihazlar daha popüler olmaya başladı. Bununla birlikte halen Windows, en popüler işletim sistemlerinden biri. Bu ilgi çekici sistem için en uygun VPN servislerini sizler için araştırdık.

Windows için en iyi VPN servislerini araştırırken dikkat ettiğimiz konulara kısaca değinelim. İlk dikkat ettiğimiz konu hız oldu. Belli bir hız seviyesinin üstündeki her VPN’in Windows için uygun olduğu biliniyor. Bizler de hızlı VPN’leri tercih ettik.

Windows’un her sürümü için bu uygulamaların çalışıp çalışmadığına da göz attık. İncelediğimiz VPN’lerin tamamı Windows’un birçok sürümü için aktif olarak kullanılabiliyor.

Windows için En İyi VPN Servisleri Listesi

İşte Windows için en iyi VPN servisleri:

  1. NordVPN: Tüm Windows versiyonlarını destekleyen NordVPN, Windows için en uygun VPN olarak karşımıza çıkıyor. Güvenli ve hızlı bir şekilde internete bağlanmak isteyenler NordVPN’i tercih edebilirler. 60 ülkeden 5.400’den fazla sunucu ile internet kullanıcılarının karşısına çıkan NordVPN’in herhangi bir şekilde veri kaydı yapmadığı da biliniyor. Bu sayede piyasanın en güvenilir VPN servislerinden biri haline gelen NordVPN’in herhangi bir sansüre boyun eğmediği de görülüyor. Yayıncıların tüm coğrafi kısıtlamalarını aşan ve son derece hızlı bir VPN olan NordVPN’in bu denli olumlu hizmetlerine rağmen fiyatının da uygun olduğu görülüyor. En ucuz VPN servislerinden biri olan NordVPN’i daha da ucuza satın almak isteyenler sitemizdeki butonları kullanarak NordVPN’i satın alabilirler.
  2. ExpressVPN: Piyasadaki en başarılı VPN servislerinden biri olan ExpressVPN, Windows için en hızlı VPN olarak karşımıza çıkıyor. NordVPN’den bile hızlı olan EspressVPN, hız konusunda takıntıları bulunan internet kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmeyi başarıyor. British Virgin Adaları’nda bulunan ExpressVPN, en ufak bir şekilde bile veri kaydetmiyor. Hatta geçtiğimiz yıllarda yaşanan bir suikast olayında ExpressVPN kullanıldığı anlaşılmıştı ama VPN kayıt tutmadığını belirterek herhangi bir delil öne sürememişti. Bunun yanında yayınlarda da hız sayesinde en ufak bir sorun yaşatmıyorlar. Netflix, DAZN, Hulu ve daha nicelerini sorunsuz bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Windows’un her sürümü için kullanılan ExpressVPN’in en büyük sıkıntısı ise pahalı olması. Özellikle Türkiye şartları hesaba katıldığunda ExpressVPN’in maddi olarak yıpratıcı olabildiğini söyleyebiliriz. Sitemizdeki butonları kullanarak ExpressVPN satın aldığınızda ise birtakım indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  3. Hotspot Shield: En başarılı VPN servislerinden biri olan Hotspot Shield’ın Windows için uygun VPN’lerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle bedava sürümü sayesinde popüler olmayı başaran Hotspot Shield’ın uygun bir fiyatla karşımıza çıktığını görüyoruz. Ücretsiz sürümünden memnun kaldıktan sonra sitemizdeki butonları kullanarak Hotspot Shield satın alabilirsiniz. Ücretsiz versiyonun sınırlı olması da insanları ücret ödeyerek VPN kullanmaya teşvik ediyor. Yayın konusunda da bir sorunu bulunmayan Hotspot Shield’ın en büyük eksisi ise veri kaydetme politikası. Reklam amaçlı veri kaydettiğini dile getiren Hotspot Shield’a bu sebeple temkinli yaklaşılıyor.
  4. Surfshark: Piyasanın görece yeni VPN servislerinden biri olan Surfshark, en güvenilir VPN’lerden biri. Surfshark’ın Windows’un her sürümü için aktif olduğunu görüyoruz. Bunun yanında hızlı olan Surfshark’ın bizleri cezbeden özelliği ise ucuz olması. Birçok farklı özellikle VPN kullanıcılarının karşısına çıkan Surfshark, coğrafi kısıtlamaları da aşmayı başarıyor. Netflix, BBC Player, DAZN, Hulu, Amazon TV gibi birçok uygulamayı kısıtlama olmadan Surfshark ile takip edebilirsiniz. Birçok VPN hizmetinden daha hızlı olan Surfshark’ın güvenilirlik açısından da bir sorunu yok. Veri kaydetmeyen Surfshark’ın sahibi olmak için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz. Böylece özel indirimlerden de yararlanma şansı yakalayacaksınız.
  5. StrongVPN: Surfshark gibi görece yeni bir VPN hizmeti olan StrongVPN de Windows için uygun servislerden biri. Windows’un her sürümü için aktif olarak kullanılabilinen StrongVPN’de coğrafi kısıtlamalar bulunmuyor. Bu sayede ABD’nin özel yayınlarını StrongVPN ile satın alabiliyorsunuz. Netflix, Hulu ve daha nicelerini sorunsuz bir şekilde StrongVPN sayesinde takip edebiliyorsunuz. Ayrıca StrongVPN’in fiyatının da uygun olduğu görülüyor. Türkiye piyasasına önem veren şirket, kesinlikle veri kaydına imza atmıyor. Başarılı VPN servisinin sahibi olmak isteyenler sitemizdeki butonları kullanarak StrongVPN’in sahibi olabilirler.

Windows için VPN Servisi Kurulum Adımları

Bu başarılı VPN servislerinden birini seçtikten sonra bu VPN’leri PC’nize kurmak oldukça basit. Satın aldığınız VPN servisine göre değişen kurulum adımları da olsa genel olarak şu adımları takip ederek Windows’ta VPN servislerini kurabilirsiniz:

  • Uygun Bir VPN Seçin: Sizler için en uygun 5 VPN servisini sıraladık. Bu VPN’lerden birini seçerek ilk adımı atabilirsiniz.
  • Ödemeyi Yapın: İkinci adım ise ödeme. Kendinize en uygun ödeme planını seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak Kredi Kartı veya kripto paralarla ödeme kabul ediliyor.
  • İndirme Bağlantısı Karşınıza Çıkacak: Birçok şirket, ödemeyi aldıktan sonra indirme bağlantısını karşınıza çıkıyor. Burada Windows’u seçerek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bazı VPN servisleri ise indirme bağlantısını e-mail adresine gönderiyor. Sizler de bu bağlantıya tıklayarak VPN servisini indirebiliyorsunuz.
  • Kurulumu Yapın ve VPN Kullanmaya Başlayın: İndirdiğiniz bağlantıya tıkladıktan sonra kurulum yapabilirsiniz. Birçok VPN servisinin kurulum aşamasında herhangi bir ekstra bilgi istemediğini görüyoruz. Adımları takip ederek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra VPN servisi açılacak ve bu servisi sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

Herhangi bir kişisel bilgi veya benzerini girmeden ödeme yaptığınız, daha sonrasında da kurulumu birkaç saniye içinde tamamladığınız VPN’ler yukarıdaki gibi. Windows için güvenilir VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak hem bizleri hem de diğer internet kullanıcılarını bilgilendirebilirsiniz. Paylaşacağınız deneyimler bu servisler hakkında en güncel bilgileri elde etmemizi sağlayacak.

VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!