Android için En İyi VPN Servisleri

Aylık $3.49'dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
5,0 rating
5.0
Aylık $8.32'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
5,0 rating
5.0
Aylık $1.99'dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,8 rating
4.8
Aylık 16.99₺'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,8 rating
4.8
Aylık $5.83'den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.
4,5 rating
4.5

Android için En İyi VPNTürkiye’de en çok tercih edilen işletim sistemlerinden biri olan Android, VPN kullanımı için oldukça uygun bir sistem. Diğer yandan yaygın olan her şeyde olduğu gibi Android’de de VPN konusunda birtakım sıkıntılar mevcut. Android cihazlarda aktif olan VPN sistemlerini sizler için inceledik.

Dünya üzerinde en yaygın işletim sistemi Android olduğu için VPN’ler noktasında birtakım sorunların yaşandığını görüyoruz. Özellikle birçok sahte VPN, Android üzerinden “hizmet” veriyor. Play Store’da yer alan birçok VPN’den hangisinin güvenilir olduğunu tespit etmek bu yüzden çok daha zor.

Android için En İyi VPN Servisleri Listesi

Yaptığımız testler sonucunda öne çıkan VPN’ler şu şekilde:

  1. ExpressVPN: Piyasada Android için aktif olan VPN’ler arasında en hızlısı ExpressVPN. Her Android cihaz için kullanılan ExpressVPN’in tek sorunu fiyatı. Piyasadaki tüm VPN’ler arasında en pahalısı ExpressVPN. Diğer yandan veri saklama ve daha birçok konuda internet kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyorlar. Piyasadaki en hızlı VPN olan ExpressVPN, aldığı paranın hakkını fazlasıyla veriyor. Ayrıca ExpressVPN’in aşamadığı herhangi bir kısıtlama da yok. Netflix, Hulu, Amazon TV ve daha nicelerine Express VPN ile erişim sağlayabilirsiniz. Android cihazlarda kullanılmak üzere bir VPN arıyorsanız kesinlikle tavsiyemiz ExpressVPN olacak. Bu başarılı VPN servisinin hizmetini biraz daha azaltmak için sitemizdeki butonları kullanarak ExpressVPN satın alabilirsiniz. Böylece hem özel indirimlerden faydalanabilecek hem de kampanyalardan haberdar olma şansı yakalayacaksınız.
  2. NordVPN: Android için en iyi VPN’e ExpressVPN yerine NordVPN yanıtını verenleri de anlayabiliyoruz. Birçok kişiye göre NordVPN’in Android uygulaması daha kullanışlı. Bu yüzden NordVPN daha fazla tercih ediliyor. Bunun yanında NordVPN’in fiyatı da çok daha uygun. Aşamayacağı coğrafi kısıtlama bulunmayan NordVPN ile BBC iPlayer başta olmak üzere birçok platformu takip edebilirsiniz. ExpressVPN’den bir kademe daha yavaş olan NordVPN’in kolay kuruluma sahip olan Android uygulaması fark yaratıyor. En ufak bir sorun dahi yaşamamak ve özel indirimlerden haberdar olmak için sitemizdeki butonları kullanarak NordVPN satın alabilirsiniz.
  3. Hotspot Shield: Piyasadaki en popüler VPN servisi olan Hotspot Shield, Android cihazlar için oldukça uygun. Ücretsiz versiyonu da bulunan Hotspot Shield’ın ücretsiz versiyonunda çeşitli sorunlar yaşanıyor. Bu yüzden özellikle Android cihazlar için bir VPN arıyorsanız Hotspot Shield’ın ücretsiz versiyonu yerine ücretli versiyonunu tercih etmeniz gerekiyor. Android uygulaması oldukça sade olan Hotspot Shield’ın birçok coğrafi kısıtlamayı aştığını görüyoruz. VPN’i satın almak için siteye giriş yaptığınızda da karşınıza bu bilgiler çıkıyor. Oldukça hızlı olan ve Android işletim sistemli cihazlar için ideal bir tercih olan Hotspot Shield’ı satın almak için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz. Böylece sorunsuz bir şekilde hem VPN sahibi olacak hem de indirimlerden faydalanabileceksiniz.
  4. StrongVPN: Android için en uygun VPN servislerinden biri de StrongVPN. Her ay özel indirim fırsatlarıyla internet kullanıcılarının karşısına çıkan StrongVPN, çok sade bir Android uygulamasına sahip. Android için ilk kez VPN kullanacaklar için en uygun VPN servisinin StrongVPN olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı olan ve her cihaz için aynı özellikleri bulunan StrongVPN’in yayın engellemelerini rahatlıkla aştığı görülüyor. Özellikle Netflix’i Android cihazlar üzerinden takip edeceklere önerdiğimiz StrongVPN’de en ufak bir sorun yaşamayacaksınız. Bu VPN’in sahibi olmak ve VPN’i detaylı bir şekilde incelemek için Android cihazlarınızdan sitemizdeki butonları kullanarak StrongVPN’e erişim sağlayabilirsiniz.
  5. Surfshark: British Virgin Adaları üzerinden hizmet veren ve bu sayede veri kaydetmediğini bir bakıma ispar eden Surfshark, piyasanın yükselen yıldızlarından biri. Tek bir lisans ile sınırsız sayıda cihazda aktif olarak kullanılan Surfshark’ta en ufak bir sorun yaşamıyorsunuz. Ayrıca piyasanın en ucuz VPN servislerinden biri olarak karşımıza çıkıyorlar. Netflix, Hulu gibi Amerika merkezli platformları sorunsuz bir şekilde takip etme fırsatı veren Surfshark’ın özel indirim fırsatlarından yararlanmak için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz. Bu butonlar sayesinde en uygun fiyata en iyi VPN hizmetini elde edeceksiniz.

Android için VPN Servisi Kurulum Adımları

Genel olarak birçok şirketin Android uygulaması sade. En çok tercih edilen işletim sistemi olması bakımında internet kullanıcılarını yormak istemeyen şirketler, Android için aktif olan VPN uygulamalarının kurulum adımlarını resimli bir şekilde resmi sitelerinde anlatıyorlar. Diğer yandan zaman zaman uygulamadan uygulamaya değişen özellikler de bulunuyor. Android cihazlara VPN kurmak isteyenler şu adımları takip edebilirler:

  • Uygun Bir VPN Seçin: Android cihazlar için aktif olan VPN’lerden birini seçebilirsiniz. Yukarıda bu alanda sizleri memnun edecek VPN servislerini sıraladık.
  • Ödemeyi Yapın: Seçtiğiniz VPN’in resmi sitesine giriş yaptıktan sonra ödemeyi yapmanız gerekiyor. Genel olarak şirketlerin Kredi Kartı, PayPal, Alipay, kripto paralar gibi ödeme yöntemlerine yer verdiğini görüyoruz. Size uygun ödeme yöntemini seçerek VPN sahibi olabilirsiniz.
  • İndirme Bağlantısı Karşınıza Çıkacak: Ödemenizi yapmanızın ardından çoğu şirket indirme bağlantısını karşınıza çıkarıyor. Bu bağlantılar arasında Android’i seçip indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Eğer indirme bağlantısı karşınıza çıkmazsa e-mail adresinize bir link gönderiliyor ve bu şekilde indirme işlemini tamamlamanız isteniyor.
  • Kurulumu Yapın ve VPN Kullanmaya Başlayın: Android uygulamasını indirdikten sonra rutin işlemleri takip ederek kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum yaptıktan sonra hemen bağlan butonuna tıkladığınızda cihazınz korunmaya başlayacak.

Android cihazlar için en güvenilir VPN hizmetlerini ve bu VPN’leri nasıl kurabileceğinizi sizler için mercek altına aldık. Hem VPN servisleri hem de kurulum aşaması hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Diğer internet kullanıcıları da bu yorumlarınıza bakarak en uygun VPN servisini öğrenmiş olacaklar.

VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!