Canlı Maç İzleyebileceğiniz 5 VPN ServisiCoğrafi kısıtlamalarla muhatap olmadan maç izlemek hemen hemen herkesin hayali. Bu hayali gerçekleştirmek ise güvenilir VPN servisleriyle mümkün. Türkiye’de hizmet veren ve dünyanın dört bir yanındaki maçları hem takılmadan hem de ekstra ücret ödemeden izleyebileceğiniz VPN servisleriyle maçları sorunsuz izleyebilirsiniz.

Özellikle İdman TV ve CBC Sport gibi şifresiz olan kanalların Web adresinde ülke kısıtlamaları oluyor. Bu kısıtlamaları kaldırmak için Azerbaycan IP’sine sahip olmak zorundasınız. Farklı ülkelerdeki spor kanallarında da benzer sorunlar mevcut. Bu sorunları aşağıdaki VPN servisleri ile aşabilirsiniz.

  1. ExpressVPN: En popüler VPN servislerinden biri olan ExpressVPN ile dünyanın dört bir yanındaki maçları sorunsuz bir şekilde izleme şansına sahipsiniz. Farklı IP’ler üzerinden internete bağlanabileceğiniz ve bunun yanında son derece hızlı olan ExpressVPN’e sahip olmak için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz. Bu butonlar, özel indirimlerden de yararlanmanız anlamına gelecek.
  2. NordVPN : ExpressVPN’in her bütçeye hitap etmediği aşikar. İndirim fırsatlarıyla biraz daha uygun hale gelse de halen piyasadaki en pahalı VPN servisi olarak karşımıza çıkıyorlar. ExpressVPN’in en iyi alternatifi ise NordVPN. Canlı maç yayınlarına imza atan her siteye bağlanabileceksiniz. Azeri IP’si, Amerika IP’si ve benzerleri sayesinde ESPN, İdman TV ve CBC Sport gibi kanalları izleme şansını yakalayacaksınız.
  3. Surfshark : Diğer VPN servislerine nazaran biraz daha yavaş olan Surfshark VPN’in oldukça uygun olması sayesinde canlı maç izlemeyi planlayanlar tarafından tercih edildiğini görüyoruz. Dilediğinize ülkeden internete bağlanabilir ve kısıtlama olmadan maçları izleyebilirsiniz. En başarılı VPN servislerinden biri olan Surfshark’ı satın almak için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Rakiplerinden farklı olarak ücretsiz versiyonu da bulunan Hotspot Shield sayesinde canlı maç izleme şansına erişeceksiniz. Dünyanın dört bir yanındaki spor programlarını izleme şansına eriştiğiniz Hotsport Shield’ın son derece uygun bir VPN servisi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.
  5. StrongVPN : Son dönemde özel kampanyalarla dikkat çeken StrongVPN, canlı maç izlemek için uygun servislerin başında geliyor. Geniş ağ seçenekleriyle dünyanın dört bir yanından farklı IP’lerle internete bağlanacak ve birçok müsabakayı coğrafi kısıtlamalar olmadan izleyebileceksiniz.

İdman TV, CBC Sport, ESPN, Canal+ gibi kanallarda yayınlanan maçları izlemek isteyenler için yukarıdaki VPN servisleri ideal. Sizler de maç izlemek için hangi VPN servislerini kullandığınızı yorumlarda belirtebilir ve yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Tüm yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!