Disney Plus İçin En İyi 5 VPNTürkiye piyasasına giriş yapan Disney Plus’ın bazı içeriklerinde coğrafi kısıtlamalara gidebileceği tahmin ediliyor. Bu tip kısıtlamaları aşmak için başarılı VPN servislerini kullanabilirsiniz.

14 Haziran’da Türkiye piyasasına giren Disney Plus, Türkiye’ye özel içerikleriyle fark yaratmaya çalışacak. Öte yandan globalde izlenen bazı içeriklerin Türkiye’deki hesaplarda yer almayacağı tahmin ediliyor. Bu tip engellemeleri aşmak içinse VPN servisleri devreye giriyor. Coğrafi kısıtlamaları aşarken sorun yaşamayan 5 VPN servisi şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Tüm dijital platformlarda coğrafi kısıtlamaları aşarken sorun yaşamayan ExpressVPN’in Disney+’ta da sorun yaşamayacağı tahmin ediliyor. Eğer içerik kısıtlaması yaşanırsa ExpressVPN sahipleri bu sorunu kısa sürede çözüme kavuşturacak. Aşağıdaki butonu kullanarak ExpressVPN üyesi olabilirsiniz.
  2. NordVPN : Hem hızlı hem de coğrafi engelleri aşmasıyla dikkat çeken NordVPN, Disney Plus’taki yaşanabilecek içerik sorununun çözümü için de öne çıkıyor. NordVPN sahipleri kısa sürede Disney Plus’taki tüm içeriklere erişim sağlayabilecek.
  3. Surfshark : Özel indirimlerle dikkat çeken Surfshark, coğrafi kısıtlamaların tamamını aşıyor. Disney Plus’ta bir içerik sorunu yaşanması durumunda Surfshark sahipleri bu sorunu hissetmeyecek. Özel fırsatlarla piyasanın en ucuz VPN servisleri arasına giren Surfshark’a aşağıdaki butonu kullanarak ulaşabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz VPN servisi şeklinde bilinen Hotspot Shiedl’ın premium versiyonu bütün coğrafi kısıtlamaları aşıyor. Disney Plus ve daha birçok dijital platformda tüm içeriklere ulaşmanızı sağlayan Hotspot Shield’a aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Sitemize özel kampanyalara imza atan StrongVPN, Disney Plus’taki içerik sorununu çözüme kavuşturacak VPN servislerinden biri. Uygun fiyatı ve son derece hızlı olmasıyla fark yaratan StrongVPN’e erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Türkiye’deki sinema ve dizi izleyicilerinin merakla beklediği Disney Plus’taki içerik sorununu çözmek için yukarıdaki VPN servislerini kullanabilirsiniz. Bu VPN servisleri sayesinde her ülkeye özel sunulan içeriklere tek tıkla ulaşabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!