En İyi VPN Servisleri 2021Türkiye’de aktif olarak kullanılan birçok VPN servisi bulunuyor. 2021 yılında dikkat çekmesini beklediğimiz VPN servislerini sizler için inceledik.

Türkiye’de bir internet kullanıcısı VPN servisi ararken önce fiyatına bakıyor. Daha sonrasında hız ve benzeri özellikler inceleniyor. Bilgi paylaşımı yapmayan ve fiyatı da Türkiye şartlarına uygun olan VPN servisleri piyasada ilgi çekmeyi başarıyor. 2021 yılına damga vurmasını beklediğimiz VPN servisleri ise şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Fiyatı, Türkiye piyasasındaki VPN fiyatları ortalamasının biraz üstünde olan ExpressVPN, 2021 yılında yine en dikkat çekici hizmetleri sunacak. En hızlı VPN servisi olarak karşımıza çıkan ExpressVPN’e aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlamanız durumunda özel kampanyalardan da yararlanabileceksiniz. Kullanışlı ve son derece güvenilir bir VPN servisi olarak karşımıza çıkan ExpressVPN’den fazlasıyla memnun kalacaksınız.
  2. NordVPN : 2021 yılının en iyi VPN servisleri arasında olması beklenen NordVPN, senenin hemen başında birkaç özel kampanyaya imza attı. Sitemize özel kampanyalarla da fark yaratan NordVPN’in hızlı VPN servislerinden biri olduğu biliniyor. Özel kampanyalar sayesinde fiyatı da uygun hale gelen NordVPN’in sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Hem ucuz hem de oldukça kullanışlı olan Surfshark, 2021 yılının en dikkat çekici VPN servislerinden biri olacak. Özel kampanyalar sayesinde cüzi bir miktara sahip olduğunuz Surfshark’ın herhangi bir şekilde veri saklamadığı da biliniyor. Popüler VPN servisleri arasında yer alan Surfshark’a aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilir ve özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Türkiye piyasasındaki en popüler VPN servislerinden Hotspot Shield, güvenilir hizmetiyle dikkat çekiyor. Bedava sürümü de bulunan ve bu sayede her kesimden internet kullanıcısına hitap eden Hotspot Shiled’ın 2021 yılında birçok kampanyaya da imza atması bekleniyor. Hotspot Shield’a özel kampanyalar üzerinden sahip olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Güvenilr VPN servisleri arasında gösterilen StrongVPN, 2021 yılında da dikkat çekici işlere imza atacak. Bir dönem piyasadaki en avantajlı kampanyalara imza atarak fark yaratan StrongVPN’in aynı zamanda son derece hızlı olduğu biliniyor. Bu başarılı VPN servisine aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye piyasasında yer alan ve 2021 yılında da dikkat çekmesi beklenen VPN servislerini sizler için listeledik. Yukarıdaki VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak hem bizleri hem de diğer internet kullanıcılarını bilgilendirebilirsiniz. Farklı VPN servisleri hakkında da yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Hakaret içermeyen tüm yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!