En İyi VPN Servisleri 2022Türkiye piyasasında yer alan ve internet kullanıcılarına sorun çıkarmayan birçok VPN servisi bulunuyor. En iyi VPN servisleri 2022 listesi sayesinde en uygun VPN servislerine ulaşabileceksiniz.

Türkiye şartları, internette özgürce dolaşmak isteyen herkes için biraz daha zorlayıcı oluyor. VPN’ler bu noktada internet kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor. VPN sayesinde sorunsuz şekilde internette dolaşabiliyorsunuz. Ancak VPN satın almanın da birtakım zorlukları bulunuyor. Özellikle TL’nin değer kaybı sonrasında uygun bir VPN bulmak çok kolay değil. En iyi VPN servisleri 2022 listesi sayesinde piyasanın en başarılı VPN servislerine ulaşabileceksiniz.

  1. ExpressVPN: Türkiye’de VPN denildiği anda aklan gelen servislerin başında ExpressVPN geliyor. Sorunsuz servislerden biri olmayı başaran ExpressVPN’in fiyatı çok uygun değil ama güvenle internette gezinmek isteyenler için en iyi VPN servisinin ExpressVPN olduğunu söyleyebiliriz. Zaman zaman indirimler de yapan ExpressVPN ile tüm engelleri aşacak ve güvenle internette dolaşabileceksiniz.
  2. NordVPN : Hızlı, güvenilir ve görece uygun fiyatlı bir VPN servisi arayanlar NordVPN’i tercih edebilir. Tüm coğrafi engelleri aşmasıyla ünlenen NordVPN, piyasanın en başarılı servisleri arasında. 2022 yılında özel kampanyalara da imza atması beklenen NordVPN’in tüm özelliklerini incelemek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasına girmeye çalışan Surfshark, bunu geçtiğimiz yıl biraz başardı. Dijital yaşamınızı koruyun mottosuyla hareket eden Surfshark, iki yıllık ödeme planıyla en uygun VPN servisleri arasına da giriyor. 2022 yılında özel kampanyalarla da dikkat çekmesi beklenen Surfshark, sizleri yine memnun edecek.
  4. Hotspot Shield : Piyasadaki uygun VPN servislerinden Hotspot Shield, özellikle bedava sürümü sayesinde dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda birçok internet kullanıcısının denediği Hotspot Shield’ın 2022 yılında da popüler olması bekleniyor. Yeni kampanyalara da imza atması beklenen Hotspot Shield, hızlı ve güvenilir VPN servisleri arasında anılmaya devam edecek.
  5. StrongVPN : Türkiye’de yavaş yavaş popüler olmayı başaran VPN servislerinden StrongVPN, 2021 yılında birçok kampanyaya imza attı. Bu kampanyaların 2022 yılında da devam etmesi bekleniyor. Hızlı ve son derece güvenilir VPN servislerinden StrongVPN’in coğrafi engellemeleri aşma noktasında da başarıya ulaştığı biliniyor. İnternette dolaşırken sorun yaşamamak adına StrongVPN servisini kullanabilirsiniz.

Türkiye’de VPN kullanımı biraz daha lüks statüsünde olmaya başladı. Öte yandan uygun ve güvenilir VPN servisleri halen piyasada mevcut. Bu servislere yukarıdaki listeden erişim sağlayabilirsiniz. En iyi VPN servisleri 2022 listesi sayesinde en ufak sorun yaşamadan internette özgürce dolaşabileceksiniz. Bu liste hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!