İnternet Kısıtlamalarını Aşmanızı Sağlayacak En İyi 5 VPNTürkiye’de son dönemde gündemi meşgul eden konuların başında sosyal medya kapatılması ve internetteki birtakım kısıtlamalar geliyor. Bu kısıtlamalarını aşmanızı sağlayacak VPN’lerin sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor.

Sosyal medya yasaklamaları, Netflix erişim engellemesi, MUBİ Türkiye engellemeleri ve daha birçok kısıtlama son dönemde Türkiye’de gündemde. Bu yasakların ortaya çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor. Diğer yandan yasaklar ortaya çıksa bile internet ortamında bu yasakları güçlü VPN servisleriyle aşmak mümkün.

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren birçok VPN servisi bulunuyor. Yasakların netlik kazanması durumunda da aşağıdaki servislerden birini satın alarak bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

  1. ExpressVPN: Kısıtlamaların tamamını kısa sürede çözüme kavuşturabileceğiniz ExpressVPN, biraz pahalı olması dışında sorunsuz. Aslında senelik özel indirimleri sayesinde uygun bir noktaya fiyat geliyor ama Türkiye şartlarında bu fiyat her şeye rağmen pahalı. Yasakların gelmesi durumunda aşağıdaki butonu kullanarak ExpressVPN kampanyalarını inceleyebilirsiniz.
  2. NordVPN : Türkiye piyasasındaki en başarılı VPN servisi olarak karşımıza çıkan NordVPN’in kağıt üzerinde herhangi bir sorunu bulunmuyor. Oldukça hızlı olan ve birçok sunucusu bulunan NordVPN sayesinde güvenle internet kısıtlamalarını aşabileceksiniz.
  3. Surfshark : NordVPN ve ExpressVPN’den biraz daha yavaş olan ama fiyatı hesaba katıldığında oldukça başarılı bulunan Surfshark da kısıtlamaları aşmanızı sağlayacak. Özel kampanyalara da imza atan Surfshark’ın tüm hizmetlerine aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz deneme sürümü bulunan ve bu sayede dikkat çekmeyi başaran Hotspor Shield, en ucuz VPN servislerinden biri. Zaman zaman Türkiye’deki sunucularda birtakım sorunlar olsa da genel olarak internet kısıtlamalarını Hotspot Shield ile güvenle aşabileceksiniz.
  5. StrongVPN : Birçok özel kampanyaya imza atarak internet kullanıcılarını memnun eden StrongVPN, internet kısıtlamalarını aşmak için oldukça ideal bir servis. Türkiye’de yavaş yavaş popüler olan StrongVPN’in ilgi çekici kampanyalarıyla güvenli bir şekilde internete bağlanmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

İnternet kısıtlamaları gelir mi bilinmez ama bu kısıtlamalar hayata geçse dahi yukarıdaki VPN servislerine sahip olanların sorun yaşamayacağı görülüyor. Sizler de hem bu VPN servisleriyle ilgili yorumlar yaparak bizleri bilgilendirebilir hem de Türkiye’deki internet yasaklarının ardından izleyeceğiniz yol haritasını bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!