İnternetten Dizi ve Film İzlemek için En İyi 5 VPNİnternetten dizi ve film izlemek isteyenler için birçok web sitesi hizmet veriyor. Bu sitelerin bazıları legal yollarla film tutkunlarının karşısına çıkarken bazıları ise korsan siteler olarak biliniyor. Bütün bunlarla birlikte film izlemek için VPN’e de ihtiyacınız olabiliyor.

Netflix, Amazon Prime gibi servisler Türkiye’de hizmet veriyor. Bununla birlikte Hulu, BBC iPlayer Türkiye’ye kapılarını kapamış durumda. Buralardaki içerikleri izlemek için hâliyle bir VPN servisine ihtiyacınız bulunuyor.

Ücretli servislerin yanı sıra bazı festival filmlerini veren sitelerin de coğrafi kısıtlamalara gittiğini görüyoruz. Ayrıca bazı filmlerin Türkiye’de gösterilmesi de yasak. Durum böyle olunca sadece ücretli servisler için değil, ücretsiz servislerde de film veya dizi izlemek için VPN’e ihtiyacınız bulunuyor. İnternetten dizi veya film izlemek için en iyi 5 VPN şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Coğrafi engelleri aşıp, film ve dizi izlemek isteyen kişilerin öncelikli tercihi ExpressVPN oluyor. Hemen hemen her engeli aşan ve oldukça hızlı olan ExpressVPN’den memnun kalacaksınız.
  2. NordVPN : Son dönemde özel kampanyalarlala dikkat çeken NordVPN ile film ve dizi keyfiniz yarım kalmayacak. Tüm engelleri aşıp, en ücra köşedeki festival filmine bile ulaşabileceğiniz NordVPN’in özel kampanyalarına erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Piyasadaki güvenilir VPN servislerinden biri olan Surfshark ile film veya dizileri herhangi bier kısıtlamaya maruz kalmadan izleyebiliyorsunuz. Hem uygun hem de son derece hızlı bir VPN servisi olan Surfshark’ın kampanyalarına göz atmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Türkiye’deki en popüler VPN servislerinden biri olan Hotspot Shield, film ve dizi izlemek isteyenlerin öncelikli tercihlerinden biri. Ücretsiz versiyonu da bulunan Hotspot Shield ile bütün kısıtlamaları aşacaksınız.
  5. StrongVPN : En güvenilir VPN servislerinden biri olan StrongVPN, birçok kampanyaya imza attı. Bu başarılı servis ile coğrafi kısıtlamaları aşabilecek ve sorunsuz bir şekilde birçok film sitesine ulaşabileceksiniz. StrongVPN sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki VPN servisleriyle tüm coğrafi kısıtlamaları aşabilecek ve dilediğiniz film veya dizi içeriğine ulaşabileceksiniz. Bu başarılı VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak bizleri ve diğer internet kullanıcılarını bilgilendirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!