Kripto Para Cüzdanını Korumak İçin Kullanabileceğiniz 5 VPN ServisiKripto para sektörünün gelişimiyle birlikte farklı sorunlar ortaya çıktı. Hırsızlık ise en büyük sorun olarak görülüyor. Kripto paraları sakladığınız cüzdanları korumak içinse VPN kullanabiliyorsunuz.

Bitcoin’in fiyatının artmasıyla birlikte kripto paralara ilgi duyulmaya başlandı. Bu kripto paraların popüler olması sonrasında siber saldırılar arttı. Bitcoin hırsızlığı da bu süreçte karşımıza çıkmaya başladı. VPN servisi kullanmak ise bu noktada kripto para yatırımcılarına kolaylık sağlıyor.

Kötü amaçlı yazılımlar, virüslü siteler, kripto para borsalarının kimlik bilgilerini istemesi sebebiyle anonim olunamaması gibi sorunların yaşandığı kripto para sektöründe VPN kullanımı bu sorunları ortadan kaldırıyor. Kripto para cüzdanınızı korumak için kullanabileceğiniz 5 VPN servisi şu şekilde:

  1. ExpressVPN: En başarılı VPN servisleri başında gelen ExpressVPN ile kötü amaçlı yazılımları engelleyebilirsiniz. Anonim kalmanıza da yardımcı olacak ExpressVPN sayesinde güvenle kripto para satın alabilir ve bu kripto paraları saklayabilirsiniz.
  2. NordVPN : Kripto para cüzdanı koruma konusunda en başarılı VPN servisi olarak karşımıza NordVPN çıkıyor. Bu ilgi çekici servisin virüslü web sitelerini önceden uyarma sistemi bulunuyor. Bir sitede virüs varsa o siteye hiçbir şekilde girmenize izin verilmiyor. Bu sayede kötü amaçlı yazılımı cihazınıza bulaştırmadan, güvenle kripto para alıp satabiliyorsunuz.
  3. Surfshark : Anonim kalmanıza yardımcı olacak VPN servislerden Surfshark, özel kampanyalarıyla fark yaratıyor. Uygun fiyatı ve kripto para cüzdanını korumasıyla internet kullanıcılarını memnun eden Surfshark’a aşağıdaki butonu kullanarak ulaşabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Türkiye’de ücretsiz sürümüyle de popüler olan Hotspot Shield, anonim kalarak kripto para almanıza yardımcı oluyor. Öte yandan güvenlik sistemi sayesinde kötü amaçlı yazılımlarla da uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz.
  5. StrongVPN : Hemen hemen her ay özel indirimler yapan StrongVPN, kripto para cüzdanınızı korumak için kullanabileceğiniz VPN servislerinden biri. Anonim kalıp, güvenli bir şekilde internette dolaşmak istiyorsanız aşağıdaki butonu kullanarak StrongVPN satın alabilirsiniz.

Kullandığınız cihazı ve bu sayede kripto para cüzdanınızı korumak için kullanabileceğiniz VPN servisleri yukarıdaki gibi sıralanıyor. Bu VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!