Netflix İçin En İyi VPN ServisleriTürkiye’de hizmet veren başarılı dizi/film platformlarından Netflix’i farklı ülkelerden VPN ile izlemek mümkün. Netflix için en iyi VPN servislerini sizler için araştırdık.

Türkiye’de hizmet veren bir platform olmasına rağmen Netflix’in verdiği bazı hizmetlerin Türkiye’ye kapalı olduğu biliniyor. Örneğin; Netflix Amerika’da olan bir dizi veya film, Türkiye’deki kullanıcılara sunulmuyor. Bu tarz sorunları aşmak ve Netflix’e Amerika veya farklı bir ülkeden üye olmak için VPN kullanmanız gerekiyor.

Netflix’in VPN servislerini tespit etme konusunda başarılı olduğu biliniyor. Bu yüzden bu platform için seçeceğiniz servisi özenle seçmeniz gerekiyor. Netflix için en iyi VPN servisleri şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: En iyi VPN servisleri arasında gösterilen ExpressVPN, Netflix için de oldukça uygun. Tespit edilmesi çok güç olan bu servis ile Netflix’e bağlanarak coğrafi kısıtlamaları ortadan kaldırabilirsiniz.
  2. NordVPN : Özellikle Hollanda ve Amerika üzerinden Netflix’e bağlanmak isteyenlere önereceğimiz servis NordVPN. Hem hız hem de kısıtlamaları aşma konusunda sorunsuz olan NordVPN’e erişim sağlamak ve bu VPN’i satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Hem hızlı olan hem de Netflix için oldukça uygun bulduğumuz VPN servislerinin başında Surfshark geliyor. En ufak bir sorun dahi yaşamadan hızlı bir şekilde Netflix’e giriş yapmak isteyenler, Surfshark satın alarak ilk adımı atabilirler.
  4. Hotspot Shield : Piyasadaki en popüler VPN servislerinden biri olan Hotspot Shield ile Netflix’e sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Ücretsiz sürümünün Netflix tarafından tespit edilmesi şu an için tek sorun. Bununla birlikte Hotspot Shield’ın ücretli versiyonunda en ufak bir sorun yaşamıyorsunuz.
  5. StrongVPN : Piyasadaki en uygun VPN servislerinden biri olan StrongVPN ile Netflix’e bağlanabilirsiniz. ABD üzerinden Netflix’e bağlanacaklar için son derece uygun bir servi olan StrongVPN’in geri kalan hizmetlerinden de fazlasıyla memnun kalacaksınız. Bu başarılı servise erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Netflix için en iyi VPN servisleri yukarıdaki gibi listeleniyor. Bu başarılı servisler hakkında yorumlar yaparak hem bizleri hem de diğer internet kullanıcılarını bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca Netflix için en iyi VPN servisi ile ilgili farklı görüşlerinizi de bu sayfa altında paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!