Reklam Engelleyici 5 VPN ServisiTürkiye’de sitelerin reklamları zaman zaman abartması reklam engelleyici VPN servislerinin popüler olması anlamına geliyor. Reklam engelleyici 5 VPN servisi ile karşınızdayız.

Sitelerin para kazanmak için reklam alması gerektiği bir gerçek. Öte yandan bazı sitelerin reklamları abarttığı ve kullanıcılara sorun çıkarttığı biliniyor. Bu yüzden reklam engelleme servisleri her geçen gün biraz daha popüler oluyor. uBlock Origin gibi ücretsiz reklam engelleme servisleri bulunsa da hiçbir servis VPN kadar etkili değil. İnternette güvenli gezinmenizi sağlayacak ve reklamları engelleyecek VPN servisleri şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: En popüler VPN servislerinden ExpressVPN sayesinde reklamsız internet keyfi yaşayacaksınız. En hızlı VPN servisi denildiği anda akla gelen ExpressVPN sayesinde internetin tadına varacaksınız.
  2. NordVPN : Birkaç uzantısı sayesinde reklamsız internet keyfi yaşamanızı sağlayan VPN servislerinden biri NordVPN.Hızlı ve güvenilir olmasıyla fark yaratan NordVPN’i indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Sık sık kampanyalara imza atan ve bu sayede popülerliğini arttıran Surfshark, hızlı VPN servislerinden biri. En ufak sorun yaşamadan reklamsız internet keyfini çıkarabileceğiniz Surfshark’a erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Uygun fiyatıyla da dikkat çeken Surfshark sizleri fazlasıyla memnun edecek.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz sürümü bulunan VPN servsilerinden Hotspot Shiled, reklam engelleme özelliğine sahip. Başarılı VPN servisinin bedava sürümünü indirdikten sonra premium üyeliğe geçebilirsiniz. Hotspot Shield’ın verdiği hizmetlere göz atmak içinse aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Birçok kampanyaya imza atan sitelerden StrongVPN, hızlı sevislerden biri. Öte yandan şirketin en ucuz VPN servisleri arasında yer aldığı da biliniyor. Birçok farklı özelliği bulunan StrongVPN sayesinde internet daha güvenli bir yer haline gelecek. Aşağıdaki butonu kullanmanız durumunda StrongVPN’in sitemize özel sunduğu kampanyalarda da yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de reklamları engelleyebileceğiniz en popüler VPN servisleri yukarıdaki gibi sıralanıyor. Cihazınızı koruyabileceğiniz bu VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak bizleri ve diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız farklı reklam engelleyicileri de bizlerle paylaşabilirsiniz. Tüm yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!