Smart TV’ler İçin En İyi 5 VPN UygulamasıSon dönemde birçok kişi uydu yayını yerine Smart TV uygulamalarını tercih ediyor. Bu uygulamalarda bazı coğrafi kısıtlamalar ise VPN kullanmasını mecburi kılıyor.

Smart TV’ler, Android TV kutusu ve benzerleri son dönemde insanların hayatına girdi. Smart TV’lerde birçok yayını herhangi bir uyduya gerek duymadan izleyebiliyorsunuz. Android TV kutuları da her TV’yi akıllı televizyon haline getiren ve birçok farklı ülkedeki yayını izlenmesini sağlayan bir cihaz. Bununla birlikte bu cihazlarda ve Smart TV’lerde zaman zaman coğrafi kısıtlamalara takılabiliyorsunuz. Buna takılmamak içinse VPN kullanmanız gerekiyor. Smart TV’ler için en uygun VPN servisleri şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Hızlı bir VPN servisi olarak karşımıza çıkan ExpressVPN, piyasanın en iyisi. Güvenilir bir VPN servisi olan ve Smart TV’lere de son derece uygun olmasıyla dikkat çeken ExpressVPN’e sahip olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  2. NordVPN : Piyasadaki sorunsuz VPN servisleri arasında yer alan NordVPN, Smart TV’ler için oldukça uygun. Hızlı olan ve coğrafi kısıtlamaları kolayca aşabilen NordVPN, dönem dönem avantajlı kampanyalara da imza atıyor. NordVPN’i satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Uygun fiyatıyla dikkat çeken Surfshark, Smart TV’ler için son derece uygun. Hem hızlı hem de coğrafi kısıtlamaları aşabilen Surfshark’ın avantajlı kampanyalara da sahip olduğu biliniyor. Uygun fiyatıyla Sufshark’ı satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Türkiye piyasasının en popüler VPN servislerinden Hotspot Shield, Smart TV’ler için uygun. Ücretsiz sürümü olmasıyla internet kullanıcılarına risksiz bir deneme fırsatı sunan Hotspot Shield’a aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Sitemize özel kampanyalar düzenleyen StrongVPN, hizmetleriyle internet kullanıcılarını memnun ediyor. StrongVPN’in Smart TV’ler için de son derece uygun olduğu biliniyor. Aşağıdaki butonu kullanarak StrongVPN’i detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de Smart TV’ler için en uygun 5 VPN servisi yukarıdaki gibi sıralanıyor. Bu VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca farklı VPN servisleri hakkında da yorumlarınızı bu sayfa altında paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!