Torrent için En İyi 5 VPN ServisiTorrent üzerinden herhangi bir dosya indirirken güvenlik sebebiyle VPN kullanıldığı biliniyor. Bu VPN servisleri arasında Torrent için en uygun olan 5 tanesini sizler için inceledik.

Torrent üzerinden dosya paylaşımı yapmak IP adresinizi açığa çıkarmak anlamına geliyor. Bu yüzden de Torrent üzerinden bir işlem yaparken VPN kullanılması tavsiye ediliyor. Hızlı ve güvenilir olan VPN servisleri bu noktada ön plana çıkıyorlar. Türkiye’de Torrent için en uygun olan 5 VPN servisi ise şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Hem hızlı hem de oldukça güvenilir olan ExpressVPN, birçok VPN uzmanının Torrent için en uygun bulduğu servislerden biri. Bu ilgi çekici VPN’in Türkiye şartlarında biraz pahalı olması tek sorunu. Bunu da aşağıdaki butonu kullanıp özel indirimlerden yararlanarak giderebilirsiniz.
  2. NordVPN : Veri paylaşımı yapmayan ve bu sayede Torrent için en uygun VPN olarak karşımıza çıkan NordVPN, son derece hızlı. Fiyatının görece ucuz olması da birçok internet kullanıcısının NordVPN’e yönelmesini sağlıyor. Sizler de sorunsuz bir şekilde NordVPN ile internete bağlanabilir ve Torrent üzerinden dosya paylaşımı yapabilirsiniz.
  3. Surfshark : Özel kampanyaları bulunan ve her geçen gün biraz daha rakipleriyle arayı kapatan Surfshark, Torrent için en uygun VPN servislerinden biri. Ucuz olması sayesinde ilgi çeken Surfshark’ın özel kampanyalarından yararlanmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Paralı versiyonunda veri paylaşımı yapmadığını taahüt eden ve Torrent için en uygun VPN servislerinden biri olduğunu belirten Hotspot Shield, güvenle sahip olabileceğiniz VPN servislerinin başında geliyor. Ücretsiz versiyonu sayesinde ilgi çekmeyi başaran Hotspot Shield’ın oldukça hızlı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.
  5. StrongVPN : Piyasada yavaş yavaş söz sahibi olmaya başlayan StrongVPN, popüler olma yolunda ilerliyor. Son derece hızlı olan ve veri paylaşımı yapmamasıyla güvenilir olduğunu kanıtlayan StrongVPN’e sahip olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Torrent için de uygun bir servis olan StrongVPN’den memnun kalacaksınız.

Torrent için en uygun 5 VPN servisini sizler için sıraladık. Bu VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!