Türkiye İçin En İyi 5 VPN ServisiTürkiye’deki internet yasaklarının artmasıyla birlikte birçok kişi ucuz ve güvenilir VPN servisi arayışına başladı. Türkiye için bu özelliklere sahip VPN servislerini sizler için araştırdık.

Tüm dünyada aktif olarak kullanılan VPN servisleri, Türkiye’de de ilgi ile karşılanıyor. Bununla birlikte Türkiye’de VPN kullanmadan önce daha fazla araştırma yapmanız gerekiyor. Dünyanın birçok ülkesinde sorunsuz çalışan VPN servislerinin Türkiye’de bazı sorunları olabiliyor.

Türkiye’de bir VPN satın almadan önce ilk olarak bu VPN’in hızını kontrol etmeniz gerekiyor. Özellikle internet altyapısının vasat olduğu Türkiye’de bir de VPN’den kaynaklı hız problemi eklenince ortaya çekilmez bir durum çıkıyor. Bunun yanında uygun bir VPN bulmak Türkiye’de çok daha önemli. TL olarak satın alma işlemi yapamıyorsunuz. Kurun her artışı aylık olarak ödeyeceğiniz tutarı değiştiriyor. Bu yüzden yıllık planlar yapan ve özel indirimleri bulunan VPN’lere yönelmeniz gerekiyor. Bu özelliklere sahip VPN servisleri şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Sorunsuz ve son derece hızlı olan VPN servislerinden ExpressVPN, Türkiye için en uygun servislerden biri. Özel indirimlerle ExpressVPN satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  2. NordVPN : En ufak bir sorunu olmayan bir diğer VPN ise NordVPN. Son dönemde özel kampanyalara imza atan NordVPN’den fazlasıyla memnun kalacaksınız.
  3. Surfshark : Güvenilir VPN servislerinden Surfshark, Türkiye’de kullanabileceğiniz en hızlı VPN servislerinden biri. Aşağıdaki butonu kullanarak bu VPN servisini özel kampanyalarla alabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Bedava sürümü sayesinde ilgi çeken Hotspot Shield da Türkiye’deki güvenilir VPN servislerinden biri. Bu başarılı VPN servisine aşağıdaki butondan erişim sağlayabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Hem uygun hem de son derece hızlı olan StrongVPN, memnun kalacağınız bir diğer VPN servisi. En güvenilir VPN servisleri arasında yer alan StrongVPN’e aşağıdaki butondan erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de aktif olarak kullanacağınız ve sorun yaşamayacağınız VPN servisleri yukarıdaki gibi sıralanıyor. Bu VPN servisleri hakkında yorumlar yapabilir ve yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!