Türkiye’den BBC iPlayer Nasıl İzlenir?Popüler platformlardan biri olan BBC iPlayer, 2007 yılından bu yana hizmet veriyor. Bununla birlikte Türkiye’den bu platforma üye olmak için VPN’e sahip olmanız gerekiyor. Türkiye’den BBC iPlayer izlemek için hangi VPN’ler tercih edilmeli sorusunun yanıtlarını sizler için araştırdık.

Netflix, Hulu, Amazon Prime gibi başarılı bir platform olan BBC iPlayer, İngiltere’de birçok içeriğe imza atıyor. Özel diziler, programlar, spor müsabakaları ve daha niceleri BBC iPlayer’da internet kullanıcılarını bekliyor. Sadece İngiltere’de daha doğru bir ifadeyle Birleşik Krallık’ta aktif olan BBC iPlayer’ı Türkiye’den kullanmak için VPN’e ihtiyacınız bulunuyor.

Hızlı, coğrafi engellemeleri aşmakta zorlanmayan VPN servislerinden birine üye olarak BBC iPlayer izleme şansını yakalayabilirsiniz. Bu VPN servislerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. ExpressVPN: Piyasadaki en hızlı VPN servisi olan ExpressVPN sayesinde BBC iPlayer’daki içeriklere ulaşabileceksiniz. Bu VPN servisinin özel kampanyalarından yararlanmak ve daha ucuza VPN sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  2. NordVPN : Piyasadaki en güvenilir VPN servisi olan NordVPN, her coğrafi engeli aşabiliyor. BBC iPlayer noktasında da internet kullancılarını memnun etmeyi başaran NordVPN’in özel fırsatlarından yararlanmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Güvenilir VPN servislerinden biri olan Surfshark ile BBC iPlayer’ın coğrafi engellerini sorunsuz bir şekilde aşabilirsiniz. Hızlı ve uygun bir VPN servisi arayan internet kullanıcıları, Surfshark’ı ziyaret edebilirler.
  4. Hotspot Shield : Sorunsuz VPN servislerinden biri olan Hotspot Shiel, BBC iPlayer için oldukça uygun. Güvenilir bir VPN servisi arayan ve sorunsuzca BBC iPlayer’daki içeriklere ulaşmak isteyen internet kullancıları Hotspot Shield’ı tercih edebilirler.
  5. StrongVPN : Uygun bir VPN servisi olan ve özel kampanyalarla internet kullanıcılarını memnun eden StrongVPN ile BBC iPlayer’ı sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Coğrafi engelleri sorunsuz bir şekilde aşan StrongVPN’e sahip olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

BBC iPlayer’daki içeriklere erişim sağlamak ve hızlı bir şekilde sorun yaşamadan BBC’nin hizmetlerinden yararlanmak için en uygun VPN’leri sıraladık. Sizler de tercih ettiğiniz VPN servislerini bizlerle paylaşabilir ve yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!