VPN Çok Yavaş Sorunu Nasıl ÇözülürVPN kullananların büyük bir bölümünün temel sorunu VPN çok yavaş şeklinde oluyor. VPN’den kaynaklı hız sorununun nasıl çözülebileceğini sizler için araştırdık.

Türkiye gibi internet yasaklarının olduğu ülkelerden VPN’lere fazlaca ihtiyaç duyuluyor. Yasakları bir şekilde aşmak isteyen ve bu sebeple VPN kullananlar ise hız sorunuyla karşılaşıyor. VPN, doğası gereği internet hızının düşmesine sebep oluyor. Bunun net bir çözümü de bulunmuyor. Ancak hızlı VPN servisleri kullanmanız durumunda “VPN çok yavaş” şikayetleriniz kısmen son bulabilir. Hızıyla fark yaratan VPN çeşitleri şu şekilde:

  1. ExpressVPN: Tüm dünyanın kullandığı ve piyasadaki en güvenilir VPN servisleri arasında gösterilen ExpressVPN, “VPN çok yavaş” sorununu belli ölçülerde çözüme kavuşturuyor. Hızıyla fark yaratan ve hiçbir şekilde veri paylaşımı yapmayan ExpressVPN’e erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  2. NordVPN : En hızlı ve en uygun VPN servisi arayan internet kullanıcıları NordVPN’i tercih ediyor. Piyasadaki hızlı VPN servislerinden NordVPN, zaman zaman imza attığı kampanyalarla da fark yaratıyor. Her geçen gün biraz daha popüler olmayı başaran NordVPN’e erişim sağlamak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.
  3. Surfshark : Piyasadaki en ucuz VPN servislerinden Surfshark, aynı zamanda en hızlı VPN’lerden biri. Özellikle iki yıllık planda son derece ucuz hale gelen Surfshark’ın özel kampanyalara da imza attığı biliniyor. Surfshark sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Bedava VPN servisleri arasında yer alan Hotspot Shield, hızıyla fark yaratıyor. Paralı sürümünde çeşitliliği de yakalayan Hotspot Shield’ın zaman zaman ilgi çekici kampanyalara imza attığı biliniyor. Hotspot Shield’ı incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Hızlı VPN servislerinden StrongVPN, özel kampanyalarıyla piyasada ses getirmeyi başardı. Popülerliğini arttıran StrongVPN, aynı zamanda fiyatıyla dikkat çekiyor. İnternette hem güvenli hem de hızlı şekilde dolaşmak isteyenlerin adresi StrongVPN.

“VPN çok yavaş” şikayetinin çözümü yukarıdaki VPN’lerden birini satın almak. Bu VPN’leri satın almanız durumunda belli ölçülerde şikayetleriniz azalacak. Yukarıdaki VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!