VPN ile Oyun Satın AlmaVPN servisleri ile coğrafi engelleri aşıp, dilediğiniz oyunları satın alabilirsiniz. “Steam’de lokasyon değiştirmek ne işe yarar? Hangi VPN’ler oyun almak için en uygundur? “ gibi soruların yanıtlarını sizler için araştırdık.

Gamer kavramı yavaş yavaş Türkçe hale gelen, hatta beIN Spors Türkiye’de bir program ismine dönüşen kavramlardan biri. Steam, Epic Games, Origin gibi platformlardan PC için oyunlar satın alan kişilerin sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. Bununla birlikte bu platformları farklı ülkelerden kullanmanın birtakım avantajları söz konusu.

Oyun Satın Alırken Neden VPN Kullanmalıyım?

VPN kullanmanın oyun satın alırken de birçok avantajı bulunuyor. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Kendiniz Korumak İçin: Oyun dünyasında DDos saldırıları ve gizlilik ihlallerinin arttığı biliniyor. Bu tip bir durumla karşılaşmamak adına VPN kullanabilirsiniz.
  2. Tasarruf Yapmak İçin : Steam’de bazı oyunların fiyatları ülkelere göre değişiklik gösteriyor. VPN kullanarak en ucuz konumdan oyun satın alabiliyorsunuz.
  3. Türkiye’de Çıkmayan Oyunları Oynamak İçin : Geçtiğimiz yıllara nazaran lokasyon kısıtlamalarının azaldığı biliniyor. Bununla birlikte halen birtakım kısıtlamalar mevcut. Sınırlanmış oyunları sınırları aşarak oynamak için VPN kullanabilirsiniz.

Oyun Satın Almak için En Uygun 5 VPN

Steam üzerinden oyun satın almak için birçok farklı VPN piyasada. Bu VPN servislerinden en başarılı olanları şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Sınırları aşmanızı sağlayan ve oldukça hızlı olması sayesinde dikkat çeken ExpressVPN ile oyun satın alabilir ve sorunsuz bir şekilde bu oyunları oynayabilirsiniz.
  2. NordVPN : Güvenlik önlemleri üst düzey olan ve bu sayede birçok kısıtlamayı aşan NordVPN de oyun satın almak için son derece uygun. Güvenle NordVPN’i satın alabilir ve oyun oynayabilirsiniz.
  3. Surfshark : Popüler bir VPN servisi olma yolunda ilerleyen Sufshark ile oyun satın alabilirsiniz. Son derece hızlı olmasının yanı sıra fiyatı da oldukça uygun.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz versiyonu bulunan başarılı VPN servislerinden Hotspot Shield da oyun satın alma konusunda sorunsuz VPN’lerden biri. Ücretsiz versiyonunun Steam’de tespit edilidğini de unutmamanız gerekiyor.
  5. StrongVPN : Özel indirimlerle dikkat çeken StrongVPN’i satın aldıktan sonra Steam üzerinden oyun satın alma işlemi yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenilir olan bu servsiten memnun kalacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!