VPN ile Yeni Nesil Konsollarda Ucuz Oyun AlmakYeni nesil konsolların piyasaya çıkmasıyla birlikte Türkiye’deki kullanıcılar ucuz oyun alma planları yapmaya başladılar. VPN servisleri sayesinde Xbox Series S/X ve Playstation 5 için ucuz oyun satın alabileceksiniz.

Yeni nesil konsollar oyun ve ülkedeki ekonomik durum sebebiyle ne yazık ki herkese hitap edecek şekilde piyasaya çıkmadı. Türkiye’de konsollar için artan vergilerle birlikte oyun fiyatlarının da inanılmaz boyutlarda olduğu görülüyor. Ortalama 500 TL olan oyunların fiyatları 1.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Durum böyle olunca konsola parası yeten kullanıcının oyun alma noktasında sıkıntıları ortaya çıkıyor.

Xbox’un GamePass uygulaması sayesinde aylık belli bir miktara oyunlar oynayabilseniz de her oyunu bu şekilde oynamak mümkün değil. Ucuz oyun almak da Türkiye şartlarında takas ve benzerleriyle mümkünken bu insanlar nasıl oyun sahibi olacak sorusu ortaya çıkıyor. Bunun cevabını da VPN servisleri veriyor.

Dünyanın Dört Bir Yanındaki Ucuz Oyunları Alabilirsiniz

Xbox veya PS 5 üzerinden ucuz oyun sahibi olmak isteyen kullanıcılar, öncelikle güvenilir bir VPN servisi satın almak zorundalar. Aylık belli bir miktar ödeme yaparak bu servislerin sahibi olabilirsiniz. Ardından online mağazalara bulunduğunuz ülkeyi değiştirerek giriş yapabilirsiniz. Bu da ucuz bir oyun bulma noktasında sizlere fazlasıyla yardımcı olacak.

Örneğin; bir oyunun fiyatının Türkiye’de 450 TL olduğunu varsayalım. Bunu Türkiye IP’si ile giriş yaparak alabiliyorsunuz. IP adresinizi değiştirdikten sonra fiyatın Singapur, Rusya, Amerika ve benzeri ülkelerde daha ucuz olduğunu görebilirsiniz. Bu şekilde araştırma yaparak hemen hemen her oyundan kazanç elde edebilirsiniz.

Oyunu sisteme yükledikten sonra tekrar IP’nizi Türkiye’ye çevirebilir ve bu şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Son derece basit bir işlem olan VPN ile yeni nesil konsollarda ucuz oyun alma işlemi sayesinde aylık bazda kazanç elde edeceksiniz.

Ülkedeki durumu hesaba kattığımızda ilerleyen aylarda oyun fiyatlarının daha da yükseleceğini söyleyebiliriz. Bu artıştan etkilenmeden oyun oynamak için sitemizdeki VPN servislerini inceleyebilirsiniz. Başarılı VPN servislerinden birini satın aldıktan sonra yeni nesil konsollarda ucuz oyun arayışlarına başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!