NordVPN ücretsiz üyeliklerDaha güvenli bir şekilde internete bağlanmanızı sağlayan VPN servislerinin özel kampanyalara imza atarak dikkat çektiği biliniyor. NordVPN de 3 yıllık bir ödeme planıyla %70 oranında tasarruf etmenizi sağlıyor.

Birçok farklı özelliğiyle VPN satın almak isteyenlerin öncelikli tercihi olan NordVPN, hızı ve son dönemde ortaya çıkardığı ödeme planıyla dikkat çekmeyi başardı. Piyasadaki en hızlı VPN servislerinden biri olan NordVPN’in en dikkat çekici özelliği ise 3 yıllık bir planla %70 oranında tasarruf. Bu sayede 3 yıl güvenli bir şekilde “ucuz” VPN kullanma şansına sahip olacaksınız.

3 Yıllık Planda Aylık Ücret 3.49 Dolar

NordVPN’in özel kampanyaları sitemizdeki butonları kullanarak NordVPN sahibi olanlar için geçerli. Üç yıllık planda ödeme yapmayı düşünüyorsanız bu satın alma işleminin ardından aylık 3.49 Dolar’a NordVPN sahibi olabilirsiniz. Eğer aylık olarak NordVPN satın alacaksanız ücret aylık 11.95 Dolar oluyor. Bir başka deyişle 3 yıllık planda %70 oranında tasarruf ediyorsunuz.

  1. Sitemizdeki Butonları Kullanarak NordVPN’e Giriş Yap: NordVPN’in 3 yıllık ödeme planından yararlanmak için ilk olarak sitemizdeki butonları kullanarak NordVPN’e giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında ister siteye üye olun, isterseniz siteye üye olmadan işleminize devam edin. NordVPN, bu konuda herhangi bir kısıtlama getirmiyor.
  2. 3 Yıllık Ödeme Planını Seç: NordVPN’e giriş yaptıktan sonra 3 yıllık ödeme planını seçmeniz gerekiyor. Bu ödeme planına tıkladıktan sonra ödeme yöntemlerine geçiş yapıyorsunuz.
  3. Ödeme Yöntemini Seç ve NordVPN Sahibi Ol: Son aşamada ise ödmee yöntemini seçmeniz gerekiyor. Kendinize en uygun ödeme yöntemini seçmenizin ardından NordVPN sahibi olabiliyorsunuz.

Ekstra 1 Ay veya 1 Yıl Hediye

NordVPN’in kampanyaları bununla sınırlı değil. 3 yıllık bir plan ile NordVPN sahibi olanlar ödemeleri yaptıktan sonra şanslarına bağlı olarak 1 ay veya 1 yıl bedava kullanım hakkı da kazanıyorlar. Şansınız yanınızdaysa 3 yıl satın alıp 4 yıl boyunca NordVPN kullanabilirsiniz.

Sektörün en başarılı firmalarından biri olan ve veri saklamamasıyla internet kullanıcılarının favorisi haline gelen NordVPN’in tüm özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek isteyenler aşağıdaki butonu kullanarak NordVPN’e bağlanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!