NordVPN Ödeme Planlarına Alternatif GetirdiPopüler VPN servisi NordVPN ödeme planlarına alternatif getirdi. Aylık, yıllık ve 2 yıllık VPN satan NordVPN, burada bazı özellikleri çıkarma imkanı vererek her bütçeye uygun hale geldi.

Döviz kurunun artmasıyla VPN servisleri Türkiye’deki kullanıcılar için lüks hale geldi. VPN servisleri arasında uygun fiyatı bulunan bu sebeple öne çıktı. NordVPN bu servislerden biri. Aylık, yıllık ve 2 yıllık planlarla VPN satan şirket, bu planlara da alternatif getirdi. Bu sayede kullanıcılar en uygun fiyata VPN’i NordVPN sayesinde bulabiliyor.

Üç Farklı Temel Üyelik

NordVPN üç farklı temel üyelik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunlar; aylık, yıllık ve iki yıllık şeklinde. Yıllık ve 2 yıllık üyeliklerde 3 ay da NordVPN’den hediye.

  1. Aylık Üyelik: Bu plan sadece NordVPN hizmetini içerir. Her ay 12.99 dolar ödersiniz ve ekstra ay yoktur. Standart üyeliği bu fiyattan satan NordVPN’in plus ve eksiksiz üyelikleri de bulunuyor. Tüm özelliklere sahip olmak için aylık 15.69 dolar ödemeniz gerekiyor.
  2. Yıllık Üyelik : Bu plan sadece NordVPN hizmetini içerir. Her ay 4.59 dolar ödersiniz ve %44 tasarruf edersiniz. İlk yıl için toplam 68.85 dolar ödersiniz ve ekstra 3 ay da hediye. Öte yandan bu üyelik standart hesaplar için geçerli. Plus üyelikte aylık 5.79 dolar, eksiksiz üyelikte ise aylık 7.29 dolar ödeme yapıyorsunuz.
  3. 2 Yıllık Üyelik : Bu plan NordVPN hizmetinin yanı sıra NordPass ve NordLocker hizmetlerini de içerir. Her ay 3.29 dolar ödersiniz ve %60 tasarruf edersiniz. İlk 2 yıl için toplam 88.83 dolar ödersiniz ve 3 ekstra ay kazanırsınız. İki yıllık planın standart üyeliği bu şekildeyken plus üyeliğinde aylık 4.49 dolar, eksiksiz üyeliğinde ise aylık 5.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

NordVPN Üyelikler Arası Farklar

NordVPN’in temelde aylık, yıllık ve iki yıllık üyelik planıyla kullanıcıların karşısına çıktığından bahsettik. Öte yandan standart, plus ve eksiksiz üyelikler de bulunuyor. Bu üyeliklerin farkları ise şu şekilde sıralanabilir:

  1. Standart Üyelik: Bu üyelik sadece NordVPN hizmetini içerir. NordVPN, internet bağlantınızı şifreler, dijital gizliliğinizi korur ve favori içeriklerinize erişmenizi sağlar. Ayrıca zararlı yazılımlara, izleyicilere ve reklamlara karşı da koruma sunar. Her plan için en ucuz üyelik biçimi standart üyeliktir.
  2. Plus Üyelik : Bu üyelik NordVPN hizmetinin yanı sıra NordPass hizmetini de içerir. NordPass, parolalarınızı tüm cihazlarınızda otomatik şekilde senkronize eder ve şifrelenmiş bir parola kasasında saklar. Ayrıca veri ihlali tarayıcısı ile parolalarınızın, e-posta adreslerinizin veya kredi kartı bilgilerinizin bir veri ihlalinde görünüp görünmediğini kontrol edebilirsiniz.
  3. Eksiksiz Üyelik : Bu üyelik NordVPN, NordPass ve NordLocker hizmetlerini içerir. NordLocker, dosyalarınızı uçtan uca şifrelemeyle korur ve özel, son derece güvenli bulutta elinizin altında tutar. Tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak istiyorsanız NordVPN’e bu şekilde üye olabilir ve güvenle internette gezinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!