StrongVPN’den Aylık 5 Dolar’a Ömürlük VPNTürkiye’de aktif olarak kullanılabilen VPN servislerinden StrongVPN, 30 Haziran 2020 tarihine kadar önemli bir kampanyaya imza attı. Başarılı servise sitemizdeki butonları kullanarak üye olan herkes, her ay 5 dolar ödeme yaparak ömürlük VPN servisinin sahibi olacak.

Türkiye odaklı çalışamayan ama Türkiye’de erişime açık olan onlarca VPN servisinden biri olan StrongVPN, geçtiğimiz hafta önemli bir kampanya ile internet kullanıcılarının karşısına çıktı. Uzun yıllardır piyasanın içinde olan ve aylık ücreti 10 dolar olan StrongVPN, 30 Haziran’a kadar siteye üye olanlar için özel bir kampanya tasarladı.

En başarılı VPN servislerinin sık sık yeniliklere imza attığı görülüyor. Bu yeniliklerin başında deneme süresi ve özel indirimler geliyor. StrongVPN de özel indirime imza atan VPN servislerinden biri oldu. Başarılı servise sitemizdeki butonlardan ulaşarak erişim sağlayan ve StrongVPN’i bu butonlardan ulaştığı link sonrasında alan kişiler bundan sonraki fiyat değişimlerinden etkilenmeyecekler.

StrongVPN’de Ömürlük Fiyat 5 Dolar

StrongVPN, yeni kampanyasında ömürlük bir fiyat sunuyor. Sitemizdeki butonları kullanarak 30 Haziran’a kadar üye olan ve VPN satın alan kişiler, bundan böyle aylık 5 dolar ile ücretlendirilecekler.

Kampanyaya 30 Haziran tarihine kadar katılan kişiler, bir daha hiçbir şekilde farklı fiyatla ücretlendirilmeyecekler. Aylık 5 dolar karşılığında ömürlük VPN servisi satın almak isteyenler sitemizdeki butonları kullanarak StrongVPN’e erişim sağlayabilirler. Kampanyanın sadece 30 Haziran’a kadar geçerli olduğunu unutmamanız gerekiyor. StrongVPN yetkilileri de bu kampanyanın kısa süreli olacağını ve büyük bir ihtimalle tekrarlanmayacağını bizlere ilettiler. Bunun yanında ilk ayın sonunda memnun kalmazsanız paranızı geri alabileceksiniz.

StrongVPN Güvenilir mi?

Türkiye’de son dönemde biraz daha popüler olan StrongVPN, 1994 yılında bilgisayar şirketi olarak piyasaya daldı. 26 farklı ülkeden bağlantıyla karşımıza çıkan StrongVPN’in hız ve benzeri konularda en ufak bir sorunu dahi bulunmuyor. Hiçbir şekilde veri saklamadığını belirten StrongVPN’in tüm hizmetlerinden ömür boyu aylık 5 dolar ücretle faydalanmak isteyenler aşağıdaki butonu kullanabilirler. Bu buton kampanyanın kapılarını ardına kadar açacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!