Surfshark Black Friday Kampanyası ile Sadece 2.21 DolarDünyanın en başarılı VPN servislerinden Surfshark, kısa bir süreliğine aylık sadece 2.21 Dolar. 2 yıllık planla satın aldığınız Surfshark servisi için geçerli olan bu kampanya 27 Kasım günü sona erecek.

Son dönemde VPN servislerinin özel kampanyalara imza attıkları biliniyor. Bu kampanyalardan birine de Surfshark VPN servisi imza attı. Bu başarılı VPN’i 2 yıllık planla satın alan kullanıcılar aylık 2.21 Dolar karşılığında %80’i aşan oranda tasarruf edecekler. Piyasadaki en ucuz VPN servislerinden biri unvanını bu sayede kazanan Surfshark’ın bu kampanyası 27 Kasım günü sona erecek.

2 Yıllık Plan İçin Kampanya Geçerli

Surfshark’ın bu kampanyası sadece iki yıllık planda geçerli. Başarılı VPN servisini bu şekilde satın alan kişiler aylık 2.21 Dolar ödeyerek VPN’in sahibi olabilirler. Bunun yanında 2 yıl boyunca diğer fiyat artışları sizleri etkilemeyecek.

Kısa bir süreliğine geçerli olan Surfshark’ın bu kampanyasının ilerleyen aylarda farklı miktarlarla internet kullanıcılarının karşısına çıkması bekleniyor. Kasım ayı sonuna kadar geçerli olan bu kampanyaya erişim sağlamak için sitemizdeki butonları kullanabilir ve Surfshark ayrıcalığıyla internete bağlanabilirsiniz.

Surfshark’tan Ekstra Üç ay Hediye

Surfshark VPN servisinin bu kampanyası sadece özel indirimi kapsamıyor. 2 yıllık planla 27 Kasım’a kadar Surfshark’ı satın alan kişiler toplamda 27 ay VPN sahibi olacaklar. 3 ay hediye veren Surfshark, böylece piyasadaki rakiplerinden kampanyalar noktasında ayrıldı.

Avantajlı kampanyalarıyla dikkat çeken Surfshark’ın ilerleyen dönemlerde de buna benzer kampanyalara imza atacağı tahmin ediliyor. Sizler de Surfshark’a giriş yaparak bu kampanyayı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Surfshark Hakkında

Piyasadaki en güvenilir VPN servislerinden biri olan Surfshark, Kasım ayına özel imza attığı kampanya ile dikkat çekti. İlerleyen haftalar için de açık kapı bırakan Surfshark’a sahip olmak için kredi kartı veya kripto paraları kullanabilirsiniz.

Kayıt tutmayan ve herhangi bir bilgi paylaşımı yapmayan Surfshark’ın Türkçe destek hizmeti de bulunuyor. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bu ekiplerle iletişime geçebilir ve sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!