Surfshark VPN aylık 1.99 USDEn ucuz VPN servisi olarak karşımıza çıkan Surfshark, özel kampanyalarla VPN satın almak isteyenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Surfshark VPN’i sitemizdeki butonları kullanarak satın alan kişiler iki yıllık ödeme planında aylık 1.99 Dolar ile bu VPN’in sahibi olabilirler.

Piyasadaki diğer VPN servislerinden daha farklı özellikleri bulunan ve en önemlisi fiyatıyla dikkat çekmeyi başaran Surfshark’ın yeni bir ödeme planıyla fark yarattığını görüyoruz.

Sitemizdeki butonları kullanarak Surfshark’a üye olan herkes 2 yıllık ödeme planında aylık 1.99 Dolar ödeyerek bu başarılı VPN’in sahibi olabilir.

Piyasadaki En Ucuz Güvenli VPN

Birçok VPN’in indirimli versiyonları bile 3 – 4 Dolar civarında. Surfshark, indirim planıyla piyasadaki en avantajlı VPN olmayı başarmış durumda. 2 yıllık ödeme planında aylık 1.99 Dolar’a Surfshark sahibi olabiliyorsunuz. Bu indirimden yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Sitemizdeki Butonları Kullanarak Surfshark’a Giriş Yap: Özel indirim fırsatından yararlanmak için Surfshark’a sitemizdeki butonları kullanarak giriş yapmanız gerekiyor.
  2. 2 Yıllık Ödeme Planını Seç: Siteye giriş yapmanızın ardından hemen satın al şeklinde bir bağlantı karşınıza çıkacak. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza üç farklı ödeme planı çıkıyor. Bu ödeme planında 24 aylık planı seçerek son adıma geçiş yapabilirsiniz.
  3. Ödeme Yöntemini Belirle: Son aşamada ise ödeme yöntemini belirlemeniz gerekiyor. Sitede aktif olan ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödemenizi yapabilir ve Surfshark’ı indirerek güvenli bir şekilde internete bağlanabilirsiniz.

24 Aylık Pakette 30 Günlük Para İadesi de Var

24 aylık ödeme planını seçtikten sonra piyasanın en ucuz ve en güvenilir VPN’inin sahibi oluyorsunuz. Surfshark’ın kampanyaları bununla sınırlı değil. Bu ödeme planını seçip, ödemenizi yaptıktan sonra 30 gün içinde para iadesi de alabilirsiniz. Böylece Surfshark hizmetinden memnun kalmamanız durumunda paranızı geri alma şansını yakalayacaksınız.

Piyasadaki yeni VPN servislerinden biri olan ve genel olarak rakiplerinden eksiği olmayan Surfshark’ın sahibi olmak isteyenler aşağıdaki butondan siteye ulaşabilirler. Surfshark’ı denedikten sonra birçok popüler VPN servisinden Surfshark’ın bir farkı olmadığını göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!