Surfshark’ı 24 Ay Al, 3 Ay Bedava KullanBaşarılı VPN servislerinden Surfshark, yeni bir kampanya ile kullanıcıların karşısına çıktı. Surfshark’ı 2 yıllık planla alanlar, 3 ay bedava kullanma imkanı yakalayacak.

VPN servislerinin dönem dönem özel kampanyalarla kullanıcıların karşısına çıktığı biliniyor. Surfshark da sık sık ödeme planını değiştiren ve indirim yapan şirketlerden biri. Geçtiğimiz aylarda 24 aylık planı aktif hale getiren Surfshark, bu planı biraz daha genişletti ve yeni bir kampanyaya imza attı.

Surshark’ın yeni kampanyası, iki yıllık plan için geçerli. 24 aylığına Surfshark alanlar, 24 ay fiyatına 27 ay Surfshark kullanacak. Bu ödeme planıyla %81 oranında tasarruf edilebilecek.

Surfshark 2 Yıllık Planda Aylık 2.49 €

Surfshark’ı 2 yıllığına almak isteyenler, uygun bir fiyatla karşılaşıyor. Bu fiyat, aylık 2.49 € şeklinde paylaşılmış. Bir başka deyişle aylık 2.49 € ödeme yaparak 27 ay boyunca Surfshark ile internet güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Toplamda 59.76 € şeklinde yapacağınız ödemenin ardından 27 ay boyunca Surfshark ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Surfshark’ı 27 ay kullanmak yerine 12 ay veya 1 ay da kullanabilirsiniz. Ancak bu paketlerin fiyatları birçok kişiyi 27 aya itiyor. Yıllık pakette aylık ödeme 3.99 € şeklinde belirtilmiş. Bu 59.84 €’nun bir yıl için ödenmesi anlamına geliyor. Aylık paketin fiyatı ise 12.95 €. 30 gün içinde Surfshark’ın hizmetlerinden memnun kalmazsanız para iadesi alabilirsiniz.

Surfshark Hakkında

Türkiye’de aktif kullanılan VPN servislerinden Surfshark, uygun fiyatı ile kullanıcıların favorisi. Birçok büyük şirketle aynı işlevdeki Surfshark’ın en büyük avantajı fiyatı. Kampanyasız fiyatın bile ilgi çekici olduğu şirket, bu tip kampanyalarla popülerliğini daha da arttırıyor.

Tam koruma sağlayan Surfshark’ın ödeme yöntemleri listesi de kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Kripto paralar dahil birçok yöntemle ödeme yapabilir ve interneti daha güvenli bir yer haline getirebilirsiniz.

Surfshark’ın özel kampanyasından yararlanmak ve 27 ay boyunca piyasadaki en ucuz VPN servisini kullanmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Bu buton, sizleri doğrudan Surfshark’a ulaştıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!