VPN ile Ücretsiz Film ve Dizi İzleme ProgramlarıDünyanın dört bir yanında film ve dizi izlemek isteyen kişiler, ya dijital platformlara üye oluyor ya da ücretsiz film/dizi izleme programlarını indiriyor. Bazı ücretsiz film ve dizi izleme programlarında ise coğrafi kısıtlamalar karşımıza çıkıyor. Bu coğrafi kısıtlamaları VPN ile aşabiliyorsunuz.

Türkiye’de Blutv, beIN Connect, Netflix, Amazon Prime, Exxen ve Mubi Türkiye’de kesintisiz bir şekilde hizmet veren en popüler dijital platformlar. Bütün bu platformlara rağmen hâlen istediği diziye ve filme legal yollardan erişim sağlayamayan kişiler ise ücretsiz film ve dizi izleme programlarını tercih ediyor. Bu programlarda coğrafi kısıtlamaları ise güvenilir VPN servisleriyle aşabiliyorsunuz.

Film ve Dizi İzlemek İçin En Uygun VPN Servisleri

Film ve dizi izleme programlarına geçmeden önce en uygun VPN servislerine göz atmak gerekiyor. Tüm uygulamalarda başarılı bir sonuç veren bu servisler şu şekilde sıralanıyor:

 1. ExpressVPN: Hızlı ve tüm coğrafi kısıtlamaları aşmayı başaran ExpressVPN, 2021 yılında özel kampanyalara imza atacak. En uygun teklifleri görmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
 2. NordVPN : Ücretsiz film ve dizi izleme programlarında sorunsuz bir şekilde çalışan NordVPN, Türkiye’de sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Geniş ödeme seçnekleriyle internet kullanıcılarını memnun eden NordVPN’e aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
 3. Surfshark : Güvenilir VPN servislerinden Surfshark, ücretsiz film ve dizi izleme programları için oldukça ideal. Hem ucuz hem de hızlı olan bu VPN servisine aşağıdaki butonu kullanarak ulaşabilirsiniz.
 4. Hotspot Shield : Bedava versiyonu da bulunan Hotspot Shield’ın tüm hizmetlerine erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Bu butonu kullanarak Hotspot Shield alan bir internet kullanıcısı, aylık özel fırsatlardan da yararlanabilecek.
 5. StrongVPN : Ücretsiz dizi ve film izleme siteleri için uygun olan son VPN servisi ise StrongVPN. Ucuz olan ve sitemize özel kampanyalara imza atan StrongVPN’e erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Film ve Dizi İzleme Programları

Dünyanın dört bir yanında hizmet veren ücretsiz dizi ve film izleme programlarına ulaşmak isteyen biri önce yukarıdaki VPN’lerden birine sahip olmak zorunda. Daha sonrasında ise aşağıdaki programlardan birini indirmek yeterli olacak.

 1. Crackle: Sony’e ait olan Crackle, sadece ABD’de hizmet veriyor. VPN ile ABD sunucularına bağlandıktan sonra bu programı indirebilir ve sorunsuz bir şekilde birçok film ve diziyi kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.
 2. Popcorn Flix : Ücretsiz bir film ve dizi izleme programı olan Popcorn Flix’te birçok reklam bulunuyor. Bazı reklamların şüpheli olması sebebiyle VPN kullanmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Daha çok klasik filmlere yer veren Popcorn Flix’ten memnun kalacaksınız.
 3. Vudu : Sadece ABD’de hizmet veren Vudu, her video öncesinde reklamları zorunlu hale getirmiş durumda. Bu sayede ücretsiz bir hizmet sunan Vudu’da birçok dizi ve film sizleri bekliyor.
 4. Tubi TV : Sadece ABD’de hizmet veren Tubi TV, biraz daha eski yapımlara yer veriyor. Klasik filmleri izlemek isteyen kişiler VPN kullandıktan sonra Tubi TV’ye göz atabilirler.
 5. Pluto TV : Biraz kullanışsız olsa da canlı TV özelliği ve spor yayınlarıyla fark yaratan Pluto TV, Türkiye dışında birçok ülkede hizmet veriyor. VPN sayesinde sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz sitede birçok dizi ve filmi de izleyebileceksiniz.
 6. ConTV: Daha çok bilim kurgu ve korku filmlerini içeren ConTV, ücretsiz film izleme sitelerinden biri. ABD IP’si ile siteye ulaşabilir ve birçok içeriği izleyebilirsiniz.
 7. Classic Cinema Online : Siyah beyaz filmlerden hoşlanıyor ama bir türlü aradığınız filmi bulamıyorsanız Classic Cinema Online’a göz atabilirsiniz. VPN ile erişim sağlayabildiğiniz sitenin inanılmaz bir film arşivi bulunuyor.
 8. Veoh : Karışık olan ve birçok video bulunan Veoh, Youtube andıran bir havada. Kullanıcıların yüklediği videolara da yer veren Veoh’ta birçok film ve dizi sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!