HBO Go’ya Türkiye’den Erişim İçin En İyi 5 VPNDünyaca ünlü dizileri yayınlayan HBO Go’ya Türkiye’den erişim sağlamak artık VPN servisleriyle mümkün. Başarılı platforma Türkiye’den üye olmak isteyenler, incelediğimiz 5 VPN servisine göz atabilirler.

Dünyanın dört bir yanında televizyonların yerini dijital platformlar alıyor. Pandemiyle birlikte televizyonun ömrü biraz daha uzasa da her geçen gün dijital platformlara duyulan ilgi artıyor. Türkiye S Sport Plus’ın pandemi döneminde %400 oranında üye sayısını arttırdığı biliniyor. Bunun yanında Blu TV, Netflix, Exxen ve Amazon Prime da bu süreçte üye sayılarını arttırdılar. Diğer yandan hâlen Türkiye’ye kapalı olan dijital platformlar bulunuyor. Bu platformların başında da HBO Go geliyor.

Türkiye’de HBO dizilerini alan dijital platformlar bulunuyor. beIN Connect bu noktada sinema ve dizi tutkunlarını memnun etmeyi başarıyor. Öte yandan önümüzdeki dönemde Last of Us gibi izleyicileri son derece heyecanlandıran işler de HBO Go’da olacak. Bu platforma direkt olarak üye olmak için VPN ve Amerikan kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. HBO Go için en uygun 5 VPN ise şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Hem hızlı hem de tüm kısıtlamaları aşmayı başaran VPN servisi ExpressVPN’e aşağıdaki butonu kullanarak üye olabilirsiniz. Bu buton sayesinde özel kampanyalardan yararlanabilecek ve HBO Go’ya üye olurken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.
  2. NordVPN : Piyasanın ExpressVPN ile en popüler VPN servisi olan NordVPN, HBO Go’ya üye olmak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden biri. Bu başarılı VPN servisinin özel kampanyalarından yararlanmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Piyasanın ilgi çekici şirketlerinden biri olan Surfshark, birçok coğrafi kısıtlamayı aşmayı başarıyor. HBO Go’ya üye olmak ve buradaki içerikleri izlemek isteyen bir kişi de Surfshark kullanabilir. Aşağıdaki butonu kullanarak Surfshark’a direkt olarak ulaşabileceksiniz.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz versiyonu ile dikkat çeken Hotspot Shield ile HBO Go’nun coğrafi kısıtlamalarının tamamını aşabilirsiniz. Böylece en ufak bir sorun dahi yaşamadan keyifli içerikleri izleyebileceksiniz.
  5. StrongVPN : Sitemize özel kampanyalara imza atan StrongVPN, HBO Go’nun yasaklarını aşacak güce sahip. Hem de son derece uygun olan StrongVPN sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Sadece ABD’de hizmet veren HBO Go’ya üye olmak isteyen kişiler, yukarıdaki VPN servislerini kullanabilirler. Sizler de bu VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak diğer internet kullanıcılarını bilgilendirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!