Kripto Para ile Yatırım Kabul Eden VPN ServisleriBaşarılı VPN servislerinin büyük bir bölümü son dönemde kripto paralarla yatırım kabul ediyor. Kripto paralarla yatırım kabul eden VPN servislerini sizler için araştırdık.

Kripto paralar artık hayatın her alanında kullanılıyor. İnternette kredi kartı kullanmak istemeyen veya kişisel bilgilerini paylaşma konusunda çekinceleri olan kişiler de kripto paraları tercih ediyorlar. VPN servisleri de kripto paraların kendileri için önemli olacağını düşünerek kripto para ile yatırım kabul etmeye başladılar. Bu sayede anonim olarak yatırım yapabiliyor ve kısa süre içerisinde VPN sahibi olabiliyorsunuz.

Türkiye piyasasında hizmet veren VPN servislerinin şu an için Türkiye’deki kripto para borsaları üzerinden yatırım kabul etmediği görülüyor. Bununla birlikte Blockchain, Binance gibi borsalar üzerinden yatırımlarınızı yapabilir ve sorunsuz bir şekilde VPN sahibi olabilirsiniz. Kripto paralarla yatırım yapmanıza olanak tanıyan VPN servisleri şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Dünyanın en başarılı VPN servislerinden biri olan ExpressVPN’e Bitcoin ile yatırım yapabilirsiniz. Sitedeki ödeme planlarından birini seçip, mail adresini girmenizin ardından Bitcoin’e tıklayarak ödeme yapabilir ve VPN sahibi olabilirsiniz.
  2. NordVPN : Popüler VPN servislerinden biri olan NordVPN de ödeme yöntemleri arasında kripto paralara yer veriyor. En hızlı ve en güvenilir servislerden biri olarak karşımıza çıkan NordVPN’e bu şekilde yatıırm yapabilir ve VPN sahibi olabilirsiniz.
  3. Surfshark : Sorunsuz bir VPN servisi olan Surfshark Bitcoin ve diğer kripto paralarla yatırım kabul eden servislerden biri. Dilediğiniz borsa üzerinden yatırım yapabilir ve bu şekilde VPN sahibi olabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Düzenli olarak olmasa da zaman zaman para yatırma bölümüne Bitcoin ekleyen servislerden biri Hotspot Shield. Günün her saati kripto paralarla yatırım yapabiliyor ve bu şekilde VPN sahibi olabiliyorsunuz.

Anonim olarak yatırım yaparak VPN sahibi olmak isteyenlerin tercihi kripto paralarla yukarıdaki servislere yatırım yapabilirsiniz. Kripto para ile yatırım yaparak VPN alan okuyucularımız yorumlarıyla hem de diğer internet kullanıcılarını bilgilendirebilirler. Tüm yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!