Oyunlarda Gecikme Yaşatmayan 5 VPNUcuz oyun satın almak için kullanılan VPN’lerle birçok oyunu sorunsuz oynayabiliyorsunuz. Bununla birlikte bazı online oyunlarda gecikme yaşanması birçok kişiyi VPN ile oyun oynama noktasında çekinceye düşürüyor. Oyunlarda gecikme yaşatmayan 5 VPN’i sizler için araştırdık.

Son dönemde birçok oyun satın alabileceğiniz Steam, Epic Games gibi platformlar yerel fiyatlandırma ile VPN kullanımının önüne geçmeye çalışıyor. Bununla birlikte hâlen birçok oyunsever VPN ile ucuz oyun alma ve bu şekilde oyun oynamanın yollarını arıyor. VPN ile oyun satın aldıktan sonra bu oyunlarda gecikme yaşanmaması için kullandığınız VPN servisinin son derece hızlı olması gerekiyor. Bu özelliğe sahip VPN servisleri ise şu şekilde:

  1. ExpressVPN: Piyasadaki en hızlı VPN servisi olarak karşımıza çıkan ExpressVPN ile dilediğiniz bölgeden sorunsuz bir şekilde oyun oynayabileceksiniz. Oyunlarda gecikme yaşatmayan ExpressVPN’e erişim sağlamak ve bu VPN’i satın almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
  2. NordVPN : Piyasadaki sorunsuz VPN servislerinden NordVPN, hızıyla fark yaratıyor. Geniş ağı sayesinde dünyanın dört bir yanındaki indirimlere ulaşabileceğiniz NordVPN, oyunlarda da gecikme yaşatmıyor. Son dönemde daha uygun hâle gelen NordVPN’e aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
  3. Surfshark : Uygun fiyatıyla fark yaratan Surfshark, piyasadaki en başarılı VPN servislerinden biri. Fiyat/Performans olarak en başarılı bulunan Surfshark, oyunlarda da gecikme yaşatmamasıyla fark yararıyor. Özel indirimlerle Surfshark sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz bir sürümü de bulunan Hotspot Shield, piyasadaki en başarılı şirketlerden biri. Kağıt üzerinde bir sorunu bulunmayan Hotspot Shield, oyuncuları da fazlasıyla memnun ediyor. Coğrafi kısıtlamaların tamamını aşmayı başaran ve oyunlarda gecikme yaşatmayan Hotspot Shield’a aşağıdaki butonu kullanarak ulaşabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Geçtiğimiz günlerde indirimleriyle fark yaratmayı başaran StrongVPN, oyuncuların en çok tercih ettiği VPN servislerinden biri. Hızıyla ve fiyatıyla dikkat çeken StrongVPN’e aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz ve oyunlarda gecikme yaşatmamasıyla dikkat çeken VPN servisleri yukarıdaki gibi sıralanıyor. Bu VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak bizleri ve diğer internet kullanıcılarını bilgilendirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!