Pubg Lite İçin En İyi VPN Servisleriİlgi çekici oyunlardan Pubg Lite’ı halen VPN ile oynamak isteyen onlarcan oyuncu bulunuyor. Pubg Lite için en iyi VPN servisleri ile birlikte bu oyundan neden VPN kullanılmak istendiğini sizler için araştırdık.

Oyunun tüm dünyaya açılmasının ardından Pubg Lite özelinde VPN kullanmak bir ihtiyaç değil ama farklı ülkelerde bulunan arkadaşlarınızla bu oyunun heyecanını yaşamak istiyorsanız durum biraz daha farklı. Bu durumda VPN kullanmanız gerekecek. Öte yandan kullandığınız VPN’in son derece hızlı olması gerekiyor. PING arttıran bir hizmet alıyorsanız VPN kullanarak Pubg Lite oynamanız işkenceye dönüşecek. Pubg Lite için en iyi VPN servislerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. ExpressVPN: Türkiye’deki ilgi çekici VPN servisleri arasında yer alan ExpressVPN, en hızlı servis olarak da biliniyor. Bu sayede Pubg Lite oynarken herhangi bir gecikme yaşamıyorsunuz. Dünyanın dört bir yanından oyuna bağlanabilir ve bu oyunun heyecanını yaşayabilirsiniz.
  2. NordVPN : Özel kampanyalarla daha uygun bir VPN sevisi arayan oyuncuları, NordVPN’i tercih edebilirler. Pubg Lite için son derece uygun olan NordVPN’e erişim sağlamak içinse aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Fiyat/performan olarak en iyi VPN servislerinden Surfshart, Pubg Lite için oldukça uygun. Güvenilir bir sunucusu olan ve dünyanın dört bir yanına hızlı bir şekilde bağlanmanızı sağlayan Surfshark’ta özel indirimler aşağıdaki butonda sizleri bekliyor.
  4. Hotspot Shield : Bedava sürümüyle deneme yapabileceğiniz VPN servislerinden Hotspot Shield, Pubg Lite için oldukça uygun. Hızlı bir VPN servisi arayan oyuncular, aşağıdaki butondan Hotspot Shield’a ulaşabilirler.
  5. StrongVPN : Özel kampanyalarla en ucuz VPN’lerden biri haline gelen ve son derece hızlı olmasıyla dikkat çeken StrongVPN, Pubg Lite için uygun. Güvenilir bir şekilde StrongVPN satın almak içinse aşağıdaki butonu kullanabilisiniz.

Hızlı bir şekilde farklı ülkelerdeki serverlardan Pubg Lite oyununu oynamak için yukarıdaki VPN servislerini kullanabilirsiniz. Bu VPN servislerinden yana en ufak bir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca yukarıdaki VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine de katkıda bulunabilirsiniz. Tüm yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!