Şampiyonlar Ligi Maçlarını VPN ile Şifresiz İzleAvrupa’nın en büyük futbol organizasyonu Şampiyonlar Ligi’ni VPN ile şifresiz izlemek mümkün. Bölgesel kısıtlamalara takılmadan şifresiz maç izleyebileceğiniz VPN’leri sizler için araştırdık.

Koronavirüs sebebiyle bu sezeon Lizbon’da tek maçlı eliminasyon sistemiyle oynanan Şampiyonlar Ligi, nefes kesmeye devam ediyor. Türkiye’de beIN Sports’un ekranlara getirdiği maçları, şifresiz izlemek mümkün. Bunun için VPN kullanmanız ve bölgesel kısıtlamaları aşmanız yeterli.

VPN ile şifresiz maç nasıl izlerim sorusunun yanıtı Azerbaycan IP’sinde saklı. Bu şekilde şifresiz Şampiyonlar Ligi yayınlayan CBC Sport’un internet sitesinden maçları sorunsuz izleyebilirsiniz. Şampiyonlar Ligi’ni şifresiz izlemek için en uygun VPN servisleri ise şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Piyasadaki en hızlı VPN servisi olan ExpressVPN, veri saklamamasıyla da dikkat çekiyor. Spor izleyicilerinin favori VPN servisleri arasında yer alan ExpressVPN satın alarak Şampiyonlar Ligi yarı final ve final maçlarını şifresiz olarak izleyebilirsiniz.
  2. NordVPN : ExpressVPN ile birlikte en başarılı VPN servisi olan NordVPN de şifresiz maç izlemek için en uygun servislerin başında geliyor. Kaçak maç yayınlarında yaşanan sorunların hiçbirini NordVPN kullanmanız durumunda yaşamıyorsunuz. NordVPN’i satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  3. Surfshark : Türkiye’deki aktif olarak kullanılan başarılı VPN servislerinden Surfshark da şifrsiz maç izlemek için oldukça uygun. Gerek VPN kullanımında internet hızının belli bir seviyede kalması gerekse farklı lokasyonların yer alması Surfshark’ı piyasada ön plana çıkarıyor.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz versiyonu da bulunan Hotspot Shield, Şampiyonlar Ligi maçlarını şifresiz izlemek için oldukça uygun. Hatta yarı final ve final aşamasında ücretsiz verisyonu indirip denemenizi tavsiye ediyoruz. Birçok kısıtlamayı aştığınız bu versiyondan memnun kalmanız durumunda cüzi bir ücret karşılığında Hotspot Shield sahibi olabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Son dönemin popüler VPN servistelerinden biri olan StrongVPN, Şampiyonlar Ligi maçlarını izlemek için oldukça uygun. Üstelik diğer VPN’lere göre çok daha ucuz. Bu başarılı VPN’in sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Türkiye şartlarında şifresiz maç izlemek büyük bir sorun. Bu VPN’ler sayesinde Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere birçok organizasyonu şifresiz izleyebileceksiniz. Yukarıdaki VPN servisleri hakkında küfür ve hakaret içermeyen her yorumu bu sayfa altında paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!