VPN ile Netflix Bölge/Ülke DeğiştirmeTürkiye’den üye kabul eden Netflix, bazı içerikleri Türkiye’ye sunmuyor. Bunun için de birçok internet kullanıcısı Netflix’te ülke veya bölgenin nasıl değiştirileceğini merak ediyor. Bizler de VPN ile Netflix’te ülke veya bölge değiştirmenin adımlarını sizler için araştırdık.

Öncelikle mevcut Netflix üyeliklerinizle VPN kullanıp bölge değiştirseniz dahi durum değişmiyor ve yine Türkiye’deki içeriklere ulaşıyorsunuz. Bu yüzden VPN ile bölge değiştirmeden önce Netflix’e yeniden üye olmanız gerekiyor. Diğer yandan Netflix’in VPN’i tespit etme özelliği her geçen gün biraz daha gelişiyor. Bu sebeple başarılı VPN’lerden birini tercih etmediğinizde yine istediğiniz sonuca ulaşamıyorsunuz. VPN ile Netflix’te ülke veya bölge değiştirmek isteyenler aşağıdaki VPN servislerini kullanabilirler.

  1. ExpressVPN: Birçok coğrafi engeli başarıyla aşan ExpressVPN, Netflix için de oldukça uygun. Bu ilgi çekici VPN servisine erişim sağlamak ve bu servisi satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  2. NordVPN : Piyasanın en başarılı VPN servislerinden biri olan NordVPN, Netflix için oldukça uygun. Hem hızlı hem de coğrafi engelleri aşmayı başaran NordVPN’e ulaşmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Bu buton ile NordVPN satın alan kişiler özel fırsatlardan yararlanma şansını yakalayacak.
  3. Surfshark : VPN servisleri arasında fiyat/performans olarak öne çıkan Surfshark, Netflix’in coğrafi kısıtlamalarını aşmayı başarıyor. Son dönemde birkaç kampanyaya da imza atan Surfshark’ın ödeme planını incelemek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Ücretsiz versiyonu da bulunan Hotspot Shield, coğrafi engellemeleri aşma noktasında sorun çıkarmıyor. Güvenilir bir VPN servisi olan ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Hotspot Shield’a erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Yavaş yavaş popüler olan ve uygun fiyatıyla dikkat çeken StrongVPN, coğrafi engellemeleri rahatlıkla aşabiliyor. Netflix özelinde de bu durum geçerli. Başarılı VPN servisine erişim sağlamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Türkiye’den Netflix’in Türkiye dışında yer verdiği içeriklere ulaşmak için yukarıdaki VPN servislerinden birini kullanabilirsiniz. Hizmetleriyle fark yaratan bu VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak da hem bizleri hem de diğer okuyucuları bilgilendirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!