Bant Daraltma Sorunu Yaşamayacağınız 5 VPN ServisiTürkiye’de sık sık yaşanan bant daraltma işlemi, kullanıcıların bazı sitelere erişim sağlamasını zorlaştırıyor. Bant daraltma sorunu yaşamayacağınız 5 VPN servisini sizler için araştırdık.

Bant daraltma özellikle son dönemde sosyal medya sitelerine uygulanıyor. Siteye bağlanmayı engellemeden yavaş erişime sebep olma işlemine bant daraltma deniyor. Bu işlemin uygulandığı siteye Türkiye’den ulaşamayan kullanıcılar, farklı çözüm yollarına başvuruyor. En bilinen çözüm yolu ise VPN kullanmak. Bu sayede Türkiye dışından internete bağlanan kullanıcılar, bant daraltma uygulanan siteye sorunsuz ulaşabiliyor. Bant daraltma işleminden sorunsuz sıyrılmanızı sağlayacak VPN servisleri ise şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: En hızlı VPN servisleri arasında yer alan ExpressVPN ile bant daraltma uygulanan sitelere tek tıkla bağlanabileceksiniz. Özel fırsatlardan yararlanmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  2. NordVPN : Hızlı VPN servisleri arasında yer alan NordVPN, en iyi 5 VPN servisi arasında yer alıyor. İnternet kullanıcılarının birçoğunun tercih ettiği NordVPN’e erişim sağlamak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.
  3. Surfshark : Özellikle son dönemde birçok kampanyaya imza atarak dikkat çeken VPN servisi Surfshark, bant daraltma uygulanan sitelere ulaşmanızda sizlere yardımcı olacak. Son dönemde indirimlere de imza atan Surfshark’a ulaşmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Bant daraltma uygulanan sitelere tek tıkla ulaşabileceğiniz VPN servislerinden biri Hotspot Shield. Başarılı şirketin bedava sürümü de bulunuyor. Problem yaşadığınız dönemlerde Hotspot Shield’ın bedava sürümünü aşağıdaki butonu kullanarak indirebilirsiniz.
  5. StrongVPN : Dönem dönem sitemize özel kampanyalara imza atan ve en uygun VPN servislerinden StrongVPN, bant daraltma sorunu yaşamamanızı sağlıyor. Başarılı VPN servisini satın alarak her siteye sorunsuz bağlanabilirsiniz.

Türkiye’de son dönemde başta Twitter olmak üzere birçok sosyal medya platformuna bant daraltma uygulanıyor. Bu sorunu yaşamamak için VPN sahibi olmanız gerekiyor. Yukarıdaki VPN servislerinden birini indirerek güvenli şekilde internete bağlanabilirsiniz. Bu sayede bant daraltma problemini yaşamayacaksınız. İlgili VPN servisleri hakkında yorumlar yaparak da yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Tüm yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!