Hotspotshield VPN indirPiyasadaki en popüler VPN servislerinden biri olan Hotspot Shield, ücretsiz VPN servisi ile dikkat çekiyor. Sınırlı bir sürüm olsa da deneme fırsatını internet kullanıcılarına veren Hotspot Shield’ın ücretsiz sürümünü siteminden indirebilirsiniz.

VPN servislerinin büyük bir bölümü Dolar kuru üzerinden ödem planına sahipler. Hotspot Shield’da ise Türk Lirası ile ödeme yapma şansınız her zaman olmasa da zaman zaman bulunuyor.

Bunun yanında şirketin ücretsiz VPN servisinin olması, piyasadaki rakiplerinden onu bir adım öne çıkarıyor.

Ücretsiz Versiyon İndirmek Güvenli mi?

Birçok VPN servisi ücretliyken Hotspot Shield’ın bedava sürümünün olması internet kullanıcılarını hem sevindiriyor hem de şüpheye düşürüyor. Hotspot Shield’ın ücretsiz sürümünü indirmek isteyenlerin aklında da ilk olarak bu versiyonu indirmek güvenli mi sorusu oluyor.

Ücretsiz VPN servisleri genel olarak oldukça tehlikeli. Zaten Hotspot Shield da ücretsiz sürüm konusunda internet kullanıcılarını uyarıyor. Bu sürümde reklam yayını yapıldığını belirten Hotspot Shield, bunun yanında serverların da ücretsiz versiyonda sınırlı olduğunu dile getiriyor. Bu da bir bakıma ücretsiz VPN kullanımının çok da anlamlı olmadığını gözler önüne seriyor.

Hotspot Shield’ın ücretsiz versiyonunu önermesek de yasaklı sitelere girmek için ideal bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Tam olarak korunmasanız da ülkedeki sansürün bu ücretsiz VPN ile önüne geçmiş olabilirsiniz.

Hotspot Shield’ın Ücreti Düşük

Hotspot Shield’a sitemizdeki butonları kullanarak erişim sağladıktan sonra satın alma işleminden ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte “Premium” versiyona da aynı sayfadan erişim sağlayabilirsiniz. Aylık ücret 7.99 Dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Ücretsiz versiyon varken neden ücretli versiyonu satın alayım sorusu akıllara gelebilir. Bunun da cevabı net olarak güvenlik. Olası güvenlik sorunlarının hiçbirini ücretli versiyonda yaşamıyorsunuz. Ayrıca veri saklama işlemi de ücretli versiyonda bulunmuyor. Bir bakıma tam kapsamlı korumaya sahip olmak için ücretli versiyonu sizlere öneriyoruz.

İndirme hızı, server sayısı, hd izlemede sorun yaşanmaması ve daha birçok özellikle Hotspot Shield Premium versiyonunu kullanabilirsiniz. Bu versiyonu daha yakından incelemek isteyen internet kullanıcıları da sitemizdeki butonları kullanarak Hotspot Shield’a erişim sağlayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!