NordVPN İki Yıllık Planda Aylık 3.71 DolarGüvenilir VPN servislerinden biri olan NordVPN, yeni bir ödeme planını internet kullanıcılarıyla buluşturdu. NordVPN’i iki yıllık planla satın aldığınızda aylık ücret 3.71 Dolar olacak. Bu da yaklaşık %68 oranında tasarruf etmeniz anlamına gelecek.

İnternet güvenliği herkesin endişelendiği konuların başında geliyor. “İnternette bilgilerim çalınır mı? Girdiğim siteler tespit edilebilir mi?” gibi sorular herkesin aklının bir köşesinde. VPN servisleri ise bu soruların cevaplarının tamamen kullanıcı lehine dönmesini sağlıyor. Böylece güvenle internette dolaşabiliyorsunuz. Öte yandan bu servislerin tamamının Dolar veya Euro üzerinden fiyatlandırılması Türkiye’deki internet kullanıcılarını bu servislerin ne yazık ki dışında bırakıyor. İşte tam bu noktada NordVPN gibi kampanyalarıyla gündeme gelen VPN servisleri ortaya çıkıyor.

Başarılı VPN servisi NordVPN, iki yıllık planla VPN satın almak isteyen internet kullanıcılarına özel bir kampanya tasarlardı. Bu kampanya ile birlikte iki yıl boyunca aylık 3.71 Dolar karşılığında NordVPN sahibi olabilecek ve bu şekilde %68 oranında tasarruf edeceksiniz.

3.71 Dolara NordVPN Satın Alma Adımları

Türkiye’den NordVPN satın almak isteyen ve 3.71 Dolar ile iki yıl boyunca bu VPN’i kullanmayı planlayan kişiler, aşağıdaki adımları takip edebilirler:

  1. Sitemizdeki Butonları Kullanarak NordVPN’e Giriş Yap: İlk olarak sitemizdeki butonları kullanarak NordVPN’e giriş yapmanız gerekiyor. Bu butonlar sayesinde özel kampanyalardan yararlanabilecek ve NordVPN ile internet güvenliğinizi sağlayacaksınız.
  2. 2 Yıllık Ödeme Planını Seç: 3.71 Dolar karşılığında VPN satın almak isteyen internet kullanıcıları, NordVPN’e ulaştıktan sonra 2 yıllık planı seçmek zorundalar. Bu planı seçtikten sonra son adıma geçebilirsiniz.
  3. Ödeme Yöntemini Seç ve NordVPN Sahibi Ol: Son adımda ödeme yöntemlerinden birini seçmeniz gerekiyor. Kripto paralar, kredi kartı ve daha birçok farklı ödeme yöntemi bulunuyor. Bu işlemi de tamamladıktan sonra 2 yıl boyunca ekstra herhangi bir ücret ödemeden güvenliğinizi sağlayacaksınız.

Ücretsiz Plan Kazanma Fırsatı

İki yıllık plana kayıt olan kişiler, bunun yanında ücretsiz olarak NordVPN sahibi olma şansını yakalayacaklar. Piyasadaki en ilgi çekici kampanyalardan birine imza atan NordVPN’in bu kampanyasına ulaşmak ve VPN sahibi olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!