Özel Kampanyalarla Ucuz VPN Sahibi OlmakTürkiye’de aktif olarak hizmet veren VPN servislerinin son dönemde kurun dalgalanmasıyla pahalı bir hâle geldiği biliniyor. Bu durumu önlemek için özel kampanyalar tasarlayan VPN servisleri, ucuz VPN ile internet kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor.

Son dönemde VPN servisleri hizmetlere zam yapmasa da TL’nin dolar karşısında değer kaybetmesi, otomatik olarak Türkiye’deki internet kullanıcılarının daha pahalı bir şekilde VPN sahibi olmasına neden oldu. Birçok kişinin bütçesini aşan VPN servisleri de özel kampanyalarla internet kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Türk Lirası’nın dolar karşısında değer kaybetmesini özel kampanyalarla telafi etmek isteyen internet kullanıcılar, en güvenilir VPN servislerinin kampanyalarını inceliyor. Bizler de Türkiye’deki başarılı VPN servislerinin özel kampanyalarını sizler için araştırdık.

  1. ExpressVPN: En pahalı VPN servislerinden biri olan ExpressVPN, 12 aylık, aylık ve 6 aylık kampanyalara imza atmış durumda. 12 aylık kampanyadan satın almanız durumunda 8.32 Dolar’ı aylık ödemeniz gerekiyor. Bu da %35 oranında tasarruf etmeniz anlamına geliyor. Ayrıca 30 günlük deneme sürümü mevcut. 30 günde üründen memnun kalmazsanız ExpressVPN’i ücret ödemeden iade edebilirsiniz.
  2. NordVPN : Sık sık özel kampanyalara imza atan NordVPN, geçtiğimiz günlerde 2 yıllık harika bir plana imza attı. 2 yıllık VPN sadece 89 Dolar’a satıldı. Bu tarz kampanyalarla dikkat çeken servisin önüzmüdeki günlerde de benzer kampanyalara imza atması bekleniyor.
  3. Surfshark : Geçtiğimiz günlerde özel kampanyalara imza atan VPN servislerinden biri de Surfshark. 2 yıllık planla aylık 2.49 Dolar karşılığında VPN satın alabilirsiniz. 30 gün içinde iade imkanı da tanıyan bu VPN, son dönemde ucuz VPN’ler listesine dahil olduğu görüldü.
  4. Hotspot Shield : Başarılı VPN servislerinden biri olan Hotspot Shield, ücretsiz sürümü ile dikkat çekiyor. Bedava VPN kullanmak isteyen ve öncesinde VPN’in ne işe yaradığını kavramayı planlayan kişiler, bu sürümü indirebilirler.
  5. StrongVPN : Başarılı VPN servislerinden biri olan StrongVPN, 30 gün içinde para iadesi imkanı veriyor. Bunun yanında yıllık 69.99 Dolar karşılığında %42 oranında tasarruf etme şansınız bulunuyor.

Son dönemde dolar kuru yüzünden pahalı gelen VPN servislerini daha ucuz hale getirmek için yukarıdaki kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde güvenli bir şekilde internete bağlanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!