Para İade Garantisi Veren VPN ServisleriVPN servisleri, dolar kurunun Türk Lirası karşısında değer kazanması sonrasında pahalı bir hizmete dönüştü. Bu yüzden birçok kişi para iade garantisi veren VPN servisleri ve ucuz VPN servislerini ön plana koyuyor.

VPN servislerinin büyük bir bölümü Türkiye’deki kullanıcılara özel para iade garantisi veriyor. Bu sayede memnun kalmamanız durumunda cebinizdeki paradan olmuyorsunuz. Paranızı geri alabileceğiniz VPN servisleri şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Piyasanın en hızlı VPN servisi ExpressVPN para iade garantisi veriyor. ExpressVPN satın alan kişiler, memnun kalmamaları durumunda 30 gün içinde paralarını geri alabiliyor. ExpressVPN’e aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilir ve güvenle bu hizmeti test edebilirsiniz. Memnun kalmamanız durumunda 30 gün içinde paranızı geri alacaksınız.
  2. NordVPN : Özel kampanyalara imza atan NordVPN, para iadesini de kullanıcılara sunuyor. NordVPN satın alıp memnun kalmayan herkes, 30 gün içinde parasını geri alabiliyor. 3 ay bedava ve benzeri kampanyaları da bulunan NordVPN’den memnun kalacaksınız.
  3. Surfshark : Güvenilir VPN servislerinden Surfshark, para iadesi veren VPN servislerinden biri. İnternet kullanıclarına sorun çıkarmayan Surfshark’tan memnun kalmazsanız, paranızı 30 gün içinde geri alabiliyorsunuz. Farklı tarzda kampanyaları da bulunan en hızlı VPN servislerinden Surfshark’tan memnun kalacaksınız.
  4. Hotspot Shield : En uygun VPN servislerinden Hotspot Shield, bedava versiyonuyla fark yaratıyor. Birçok özel kampanyaya imza atan Hotspot Shield’ın 30 gün içinde para iade kampanyası da bulunuyor. VPN servisini satın alıp, memnun kalmadığınız senaryoda paranızı 30 gün içerisinde geri alabilirsiniz.
  5. StrongVPN : Başarılı VPN servisleri arasında gösterilen ve zaman zaman sitemize özel kampanyalara imza atan StrongVPN, yıllık planla VPN’i satın alan herkese 30 gün içinde para iade garantisi veriyor. Yıllık planla satın alma işlemi yaptıktan sonra memnun kalmazsanız paranızı kısa bir süre içerisinde geri alabileceksiniz.

Türkiye’deki en güvenilir VPN servisleri yukarıdaki gibi sıralanıyor. Bu VPN servislerinin para iade kampanyası ise kullanıcılara bir hayli güven veriyor. Memnun kalmazsanız paranızı geri alabileceğiniz bu VPN servislerinden yana sorun yaşamayacaksınız. VPN servisleri ve para iade garantisi hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!