StrongVPN Yıllık Üyeliği 39.99 Dolara İndirdiTürkiye’de hizmet veren en başarılı VPN servisleri arasında yer alan StrongVPN, yıllık üyelikte büyük bir indirime gitti. 1 yıl boyunca StrongVPN sahibi olmak isteyen internet kullanıcıları, 39.99 dolar ödeme yaparak internette güvenle dolaşma şansı yakalayabilirler.

2021 yılı VPN servisleri için indirimi az olan bir yıl şeklinde başlamıştı. 2020 yılının sonunda yapılan indirimler, yeni yıla pek yansımamıştı. StrongVPN ise bu sessizliği bozdu ve %50’nin üzerinde bir indirimle internet kullanıcılarının karşısına çıktı.

Dönem dönem dev indirimler yaparak fark yaratan StrongVPN’in yeni indirimi yıllık üyelikleri ilgilendiriyor. 1 yıl boyunca StrongVPN sahibi olmak için yapmanız gereken ödeme sadece 39.99 dolar. Ayrıca memnun kalmamanız durumunda 1 ay içinde paranızı geri alma şansınız da bulunuyor.

İndirimsiz Üyelik 79.99 Dolar

Yıllık ve aylık üyelik paketleri bulunan StrongVPN’in indirimsiz yıllık üyelik fiyatı tam 79.99 dolar. %50 civarında bir indirime giden StrongVPN’in bu kampanyası sayesinde ciddi miktarlar tasarruf edecek ve uygun fiyata VPN sahibi olabileceksiniz.

StrongVPN’in aylık ödeme sistemi de bulunuyor. Bunun için aylık 10 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Aylık programda da indirime gitmeye hazırlanan StrongVPN, bu ödemeyi 5 dolara çekmeyi hedefliyor.

Piyasadaki En Ucuz VPN

Türkiye’de doların TL önünde değer kazanması VPN almayı düşünen kişileri bir hayli zorluyor. StrongVPN gibi servislerin imza attıkları özel indirimler ise bu noktada internet kullanıcılarının kurtarıcıları oluyor. Başarılı VPN servisi StrongVPN’in bu kampanyasından yararlanıp, yıllık VPN sahibi olan kişiler, Türkiye piyasasındaki en ucuz VPN’i satın almış olacaklar.

Rakiplerinden bu hamle ile birlikte ayrılması beklenen StrongVPN’e ödeme yapmak için kredi kartını kullanabilirsiniz. Şirketin önümüzdeki günlerde kripto paralar ve benzerlerini de entegre etmesi bekleniyor.

Piyasadaki en ucuz VPN servisi olarak dikkat çeken StrongVPN’in bu ilgi çekici kampanyasından yararlanmak ve bu VPN servisini satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Bu butonu kullanarak StrongVPN satın almanız durumunda farklı özel avantajlardan da yararlanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!