StrongVPN Yıllık Üyelikte 43.99 Dolar OlduGüvenilir VPN servislerinden StrongVPN yıllık üyelik 43.99 dolar oldu. 43.99 dolar ödedikten sonra 1 yıl boyunca StrongVPN kullanabileceksiniz.

İlgi çekici VPN servislerinden StrongVPN, fiyat politikasında değişikliğe gitti. Yaklaşık 2 yıl önce %50 indirim yaparak fark yaratan servis, yıllık üyelik fiyatını 43.99 olarak güncelledi.

StrongVPN’de bundan böyle 1 yıllık abonelik için 43.99 ödeme yapmak yeterli olacak. Yeni kampanyayla dikkat çekmeyi hedefleyen StrongVPN, kullanıcıların yıllık abone olması durumunda 80 doların üzerinde tasarruf etmesini sağlayacak.

Aylık Üyelik 10.99 Dolar

Yıllık üyeliğin avantajlarını anlamak için StrongVPN aylık üyelik fiyatını öğrenmek gerekiyor. StrongVPN aylık üyeliği 10.99 dolara çıkarmış durumda. Bu da yıllık üyeliğin 87.89 dolar daha avantajlı olması anlamına geliyor.

Ödeme yöntemleri konusunda da esnekliğe giden StrongVPN, Paypal ve Alipay gibi yöntemlere yer veriyor. Bu yöntemlerle birlikte Türkiye’deki kullanıcılar kredi kartlarını kullanabiliyor.

30 Gün İçinde İade Garantisi

Doların her geçen gün TL önünde değer kazandığı ortamda StrongVPN’in bu avantajlı üyelik fırsatının ilgi çekmesi bekleniyor. Öte yandan memnun kalmamanız durumunda StrongVPN 30 gün içinde iade garantisi sunuyor. StrongVPN satın aldıktan sonra 30 gün içinde VPN’i iade etme şansınız bulunuyor.

StrongVPN’in bu kampanyası kısa süreliğine aktif durumda. VPN’e ihtiyacı olan herkesin StrongVPN sahibi olması için tasarlanan bu kampanyanın bitişinin ardından yeni fiyat 79.99 dolar olacak.

Kampanyaların Devam Etmesi Bekleniyor

Türkiye’de de her geçen gün biraz daha popüler olan StrongVPN, geçtiğimiz aylarda sitemize özel bir kampanyaya imza atmış ve %50 oranında tasarruf edilmesini sağlamıştı. Yeni kampanyanın da ilgi çekmesi ve birçok kişiyi StrongVPN’le tanıştırması bekleniyor.

Her yıl sonuna doğru yeni kampanyalara imza atan StrongVPN, coğrafi kısıtlamaları aşabileceğiniz VPN servislerinden biri. Fiyat/performans açısından piyasanın en değerli VPN servisleri arasında gösterilen StrongVPN, aynı zaman en hızlı VPN listelerinde başı çekiyor. Her geçen gün biraz daha popüler olmayı başaran ve Türkiye pazarına da önem veren StrongVPN’in bu ilgi çekici kampanyasını sitemizdeki butonları kullanarak inceleyebilirsiniz. Bu butonlar sizleri StrongVPN’e ulaştıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!