Surfshark Kısa Bir Süreliğine 2 Yıllık 56.63 EuroBaşarılı VPN servisi Surfshark, kısa bir süreliğine 2 yıllık 56.63 Euro oldu. Sitemizdeki butonları kullanıp Surfshark satın almanız durumunda aylık 2.36 Euro karşılığında iki yıl güvende olacaksınız.

Piyasadaki başarılı VPN servisleri zaman zaman özel kampanyalara imza atarak internet kullanıcılarını memnun ediyor. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde internet kullanıcılarının büyük bir bölümü de VPN sahibi olmak için bu indirimleri bekliyor. Geçtiğimiz günlerde Surfshark, özel bir indirimle karşımıza çıktı. 2 yıllık Surfshark aboneliğini 56.63 Euro’ya getiren şirket, böylece %81 oranında tasarruf etmenizi sağlıyor.

Aylık 2.36 Euro

Surfshark’ın 2 yıllık abonelik sistemi aylık 2.36 Euro’ya karşılık geliyor. Bu da Surfshark’ın piyasadaki en ucuz VPN servisi olmasını sağlıyor. Zaman zaman benzer indirimlere imza atan Surfshark’ın bu indirimi kısa bir süreliğine hizmette. Öte yandan ilerleyen günlerde aynı avantajda olmasa bile benzer indirimlere imza atılması bekleniyor.

Surfshark’ın iki farklı abonelik sistemi daha bulunuyor. Aylık abonelikte 12.27 Euro ödemeniz gerekiyor. Yıllık abonelik ise aylık 3.78 Euro’ya karşılık geliyor. Bu abonelikte de yaklaşık %69 oranında tasarruf ediyorsunuz.

Kripto Para ile Ödeme Fırsatı

Piyasadaki en dikkat çekici VPN servislerinden Surfshark, ödeme konusunda da kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Kredi kartını VPN satın almak için kullanmak istemeyen kişilere özel farklı ödeme yöntemleri Surfshark’ta sizleri bekliyor.

Surfshark’ın en dikkat çekici ödeme yöntemi ise kripto paralar. Daha pratik görülen kripto paralarla ödeme yapabilirsiniz. Yaklaşık 10 Euro civarında bir komisyon ödemeniz gerekiyor. Kısa sürede Surfshark sahibi olmak için kripto paraları kullanabilirsiniz.

Aylık 1.41 Euro’ya VPN Ötesinde Güvenlik Surfshark’ta

Surfshark, özel indirimin yanı sıra farklı alanlarda da hizmet veriyor. Daha güvenli internet için kolları sıvayan şirket, aylık 1.41 Euro bedelle antivirüs sahibi olmanızı, kişisel bilgi sızmaları hakkında sizi uyaran akıllı bir araç kullanmanızı ve web üzerinde reklamlar, günlükler ve izleyiciler olmadan tamamen gizli şekilde arama yapmanızı sağlıyor.

Özel fırsatlarla fark yaratan Surfshark’ı iki yıllık 56.63 Euro’ya elde etmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!