Türkiye’de İnternet Kesintileri İçin En İyi 5 VPNTürkiye’de bazı siteler için internet hızının yavaşlatılması “Türkiye’de internet kesintileri için VPN’ler” gibi aramaları beraberinde getirdi. Türkiye’de internet kesintileri için en iyi 5 VPN servisini sizler için araştırdık.

Türkiye’de Twitter, Instagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya sitelerine ulaşmakta zorluk yaşandığı bir döneme girildi. Bu erişim sıkıntısının ne kadar süreceği, çözülse bile tekrarlanıp tekrarlanmayacağı bilinmiyor. Sosyal medya erişim sıkıntısını aşmaksa sadece VPN servisleriyle mümkün. Güvenilir VPN servisleri ise Türkiye’de internetin tadını kesintisiz şekilde çıkarabilirsiniz. En güvenilir 5 VPN servisi ise şu şekilde sıralanıyor:

  1. ExpressVPN: Türkiye’deki Twitter ve benzeri sosyal medya mecralarındaki kesintiyi ExpressVPN ile aşmak mümkün. ExpressVPN sahibiyseni yapılan kısıtlamaları kısa sürede aşacaksınız. Piyasadaki en hızlı VPN servislerinden ExpressVPN’e ulaşmak içinse aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
  2. NordVPN : Güven veren VPN servislerinden NordVPN, erişim engellemelerini, hız kesintilerini ve daha birçok sorunu aşıyor. Dilediğiniz ülkeden Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube’a bağlanabiliyorsunuz. Böylece kısıtlamaları hissetmeden NordVPN ile internet keyfini çıkarabiliyorsunuz.
  3. Surfshark : Başarılı VPN servsilerinden Surfshark, sosyal medya sitelerinde hızın yavaşlamasında devreye sokabileceğiniz VPN’lerden biri. Hem fiyatıyla hem de hızıyla fark yaratan Surfshark’tan memnun kalmazsanız 30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.
  4. Hotspot Shield : Bedava VPN servisi de bulunan Hotspot Shield, erişim engellemelerinin tamamını atlatmanızı sağlıyor. Güven veren Hotspot Shield’ı kurduktan sonra en ufak bir sorun yaşamadan birçok yasaklı siteye giriş yapabiliyorsunuz.
  5. StrongVPN : Zaman zaman sitemize özel kampanyalara imza atan StrongVPN, kısıtlamaları aşabileceğiniz VPN’lerden biri. StrongVPN’i indirdikten sonra internette sizinle alakası bulunmayan sorunları aşacaksınız. Twitter’a giremiyorum, Instagram açılmıyor ve Youtube’a erişim sağlanamıyor gibi sorunların tamamını StrongVPN sahibi olarak çözebilirsiniz.

Türkiye’deki kısıtlamalardan şikayetçi internet kullanıcıları yukarıdaki VPN servislerini indirerek bu sorunu atlatabilir. Twitter erişim sorunu, Youtube bağlantı sorunu ve daha nicelerini yaşamamak için yukarıdaki VPN’lerden birini satın alabilirsiniz. Böylece internetin tadını özgürce çıkarabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!