VPN Fiyatları Ne Zaman Ucuzlar?Türkiye’de VPN kullanan kişilerin büyük bölümü aldığı hizmetten memnun. Bu hizmete dahil olmak isteyen kişiler ise “VPN fiyatları ne zaman ucuzlar?” sorusunu sormak durumunda kalıyor.

VPN fiyatları, aslında Türkiye dışında uygun sayılabilecek bir noktada. Ortalama 10 dolar civarında bir miktara VPN sahibi olabiliyor ve aylık kullanabiliyorsunuz. Bazı şirketler yıllık veya iki yıllık planlarda daha ucuz bir hizmet sunabiliyor. Bunun da fiyatı ortalama 3 dolara denk geliyor. Ancak Türkiye’de kurun beklentilerin ötesinde yükselişi VPN almak isteyenleri bu sektörden uzaklaştırıyor.

Yıl Sonu Kampanyaları Tercih Edilebilir

VPN fiyatlarından şikayetçi internet kullanıcılarının elindeki tek alternatif özel kampanyaları tercih etmek. Farklı kampanyalarla internet kullanıcılarının karşısına çıkan şirketler, genellikle yıl sonunda kampanyalarının sayısını arttırıyor. Bu da avantajlı bir noktadan VPN sahibi olunmasını sağlıyor.

VPN sahibi olmak isteyenler yıl sonu kampanyaları sayesinde ortalama aylık 2 dolar civarında ödemeyle kendilerini güvende tutabiliyor. Ayrıca bazı şirketlerin sitemize özel kampanyalara da imza attığı biliniyor. Bu kampanyaları takip ederek VPN fiyatlarının artmasından kaynaklı sorun yaşamadan güvenli internet sahibi olabilirsiniz.

Bedava VPN Güvenilir mi?

Kampanyalardan da umduğunu bulamayan kullanıcılar, mecburen bedava VPN servislerine göz atmak durumunda kalıyor. Burada da akıllara “bedava VPN güvenilir mi?” sorusu takılıyor. Bu sorunun cevabı aslında şirketten şirkete değişiyor.

Bedava VPN, deneme VPN sürümü ve benzeri aramalarda karşınıza çıkan birçok farklı sonuç var. Bu şirketlerin büyük bir bölümünde sızıntılar göze çarpıyor. Dolayısıyla aslında VPN kullanırken kendinizi güvende tutamıyorsunuz. Öte yandan her şirketin sorunlu olduğunu da söyleyemeyiz. Hotspot Shield bu şirketlerden biri. Bedava sürümü bulunan şirket, internet kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Her ne olursa olsun bedava VPN servislerine biraz daha soru işaretleriyle yaklaşmak mantıklı. Önerimiz ise sitemize özel kampanyalara imza atan şirketlerden alışveriş yaparak internetinizi güvenli hale getirmeniz yönünde olacak. Bu şirketlerin özel kampanyaları hem cebini hem de internetinizi koruyacak. Önümüzdeki dönemde yeni kampanyalarla kullanıcıları memnun eden VPN servislerinin sayısının da artması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!