ExpressVPN’den Tüm Yeni Üyelere 30 Gün İadeTürkiye’de en çok tercih edilen VPN servislerinden biri olan ExpressVPN, her kullanıcıya 30 gün içinde iade garantisi veriyor. Bu sayede ExpressVPN’den memnun kalmamanız durumunda paranızı 30 gün içinde geri alma şansını yakalayacaksınız.

Bir VPN’den beklenen özelliklerin başında hızlı olması geliyor. Hızlı olan ve veri saklamayan her VPN piyasanın zirvesine yerleşiyor. ExpressVPN de bu beklentileri fazlasıyla karşılayan VPN servislerinden biri. Bununla birlikte şirketin eleştiri aldığı konulardan biri fiyatının pahalı olması. Her bütçeye hitap etmeyen bir VPN olması bakımından eleştiriler alan ExpressVPN’in yüksek ücretli olmasını bir nebze unutturan özellikleri de bulunuyor. Bunların başında da 30 gün içinde para iadesi geliyor.

Memnun Kalmazsanız Paranız 30 Gün İçinde İade

ExpressVPN’in en ilgi çekici özelliklerinden biri memnun kalmamanız durumunda paranızı iade etmesi. Bu özellik sadece VPN sektöründe değil, hemen hemen her sektörde karşımıza çıkıyor. Ancak paranızı iade almak için birçok form doldurmak ve birtakım bilgi paylaşımı yapmanız isteniyor. ExpressVPN ise hiçbir şekilde neden hizmeti iptal ettiğini sormuyor. Sorgusuz sualsiz direkt olarak 30 gün içinde ExpressVPN’i iptal edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Rakiplerinden para iadesi noktasında ayrılan ve bu sayede kullanıcılarını memnun etmeye çalışan ExpressVPN’in “pahalı” bir VPN olması bu sayede önemsiz bir ayrıntı olarak kalıyor. Diğer yandan ödeme planının da birçok kullanıcıyı memnun ettiği biliniyor.

Uzun Süreli Bir Planla ExpressVPN Ucuz Hale Getirilebilir

Her VPN servisinin belli bir ödeme planıyla avantajlı hale geldiği biliniyor. ExpressVPN’de de bu durum söz konusu. Aylık ücreti 12.95 Dolar olan ExpressVPN’i daha uzun vadeli alacağınızı taahhüt ederseniz daha uygun bir fiyat karşınıza çıkıyor.

  1. 6 Aylık Planda Aylık 9.99 Dolar: ExpressVPN’i 6 ay kullanacağınızı söyler ve 6 aylık planda bu VPN’i satın alırsanız aylık ücret 9.99 Dolar’a denk geliyor. Bu da belli ölçülerde tasarruf etmeniz anlamına geliyor.
  2. 12 Aylık Planda Aylık 8.32 Dolar: ExpressVPN satın alırken biraz daha tasarruf etmek isteyenler 12 aylık planda ExpressVPN sahibi olabilirler. Bu planda aylık ücret 8.32 Dolar’a denk geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!