StrongVPN Kısa Bir Süreliğine %50 Daha UcuzTürkiye’de aktif olarak kullanılan ve her geçen gün biraz daha popüler olan VPN servislerinden StrongVPN, kısa bir süreliğine %50 indirimle internet kullanıcılarının karşısına çıktı. 1 yıllık planla StrongVPN’i satın aldığınızda aylık 2.91 Dolar karşılığında StrongVPN sizin olacak.

Black Friday veya Türkiye’de bilinen ismiyle “Efsane Cuma” öncesinde birçok kurum kampanyalarla gündeme gelmeye çalışıyor. Popüler VPN servisleri de özel indirimlerini bu döneme denk getiriyor. Bu servislerden biri StrongVPN oldu. Başarılı VPN servisini 1 yıllık planla aldığınızda tam %50 oranında tasarruf edecek ve aylık 2.91 Dolar karşılığında 1 yıl boyunca StrongVPN’i kullanabileceksiniz.

Geçtiğimiz aylarda da birçok kampanyaya imza atan StrongVPN’in kısa bir süreliğine imza attığı bu kampanya ile aylık 10 Dolar yerine aylık 2.91 Dolar karşılığında 1 yıl boyunca VPN kullanabiliyorsunuz.

StrongVPN 30 Gün İçinde Para İadesi Fırsatı Veriyor

StrongVPN’in aylık 2.91 Dolar karşılığında 1 yıl boyunca verdiği VPN hizmetinin 30 gün içinde iade etme fırsatı da bulunuyor. Bu sayede StrongVPN’den memnun kalmazsanız verdiğiniz paranın tamamını geri alabilirsiniz.

StrongVPN’in 1 yıllık planda imza attığı kampanyalar bununla sınırlı değil. 250 GB SugarSync de sizlerin olacak. StrongVPN’e giriş yapıp, 1 yıllık planı seçtikten sonra bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

StrongVPN Nasıl Satın Alınır?

Piyasanın popüler VPN servislerinden biri olan StrongVPN, Türkiye’de ilgi ile karşılanıyor. Özellikle son dönemde imza atılan kampanyalarla dikkat çeken StrongVPN’in bu kampanyasından yararlanıp, VPN satın almak isteyen internet kullanıcıları kısa sürede sitede yer alan ödeme yöntemlerinden birini seçerek VPN sahibi olabiliyorlar.

StrongVPN’e sitemizdeki butonları kullanarak giriş yaptıktan sonra 1 yıllık planı seçmeniz gerekiyor. Planı seçmenizin ardından ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz. VISA, Paypal ve Alipay ile StrongVPN’e yatırım yapabilir ve 1 yıl boyunca VPN kullanabilirsiniz. İlerleyen haftalarda StrongVPN’in yeni ödeme yöntemlerini internet kullanıcılarıyla buluşturması bekleniyor.

StrongVPN’e erişim sağlamak ve şirketin imza attığı özel kampanyaları incelemek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Bu buton, sizleri sorunsuz bir şekilde StrongVPN’e ulaştırıyor ve özel kampanyalardan yararlanmanızı sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!