VPN Bağlantısı Nasıl Kurulur?Türkiye’de internet yasaklarının artması hemen hemen her internet kullanıcısına “VPN bağlantısı nasıl kurulur?” sorusunu sordurtuyor. VPN ile ilgili merak edilenleri ve en uygun VPN servislerini sizler için inceledik.

Yasaklı sitelerin sayısının her geçen gün arttığı Türkiye’de VPN ihtiyaç haline gelmiş durumda. VPN ile ilgili merak edilen konuların başında VPN bağlantısı geliyor. Farklı sunucu veya bölgeden internete girip, Türkiye’deki yasaklardan kurtulmak isteyen kullanıcılar, VPN bağlantısı kuruyor.

Ücretsiz VPN Bağlantısı

Türkiye’de döviz kurunun geri dönüşü zor bir noktaya ulaşması, VPN bağlantısı kurmak isteyenleri haliyle zorluyor. Bu yüzden ücretsiz VPN servisleri öne çıkıyor. Bu noktada herkesin tercih ettiği VPN eklenti kurma işlemi ile ücretsiz şekilde bu hizmeti alabiliyorsunuz. Ancak ücretsiz VPN servislerinin çoğunda güvenlik açıkları bulunuyor.

Ücretsiz VPN kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda birçok sitedeki şifrelerinin çalındığını görüyoruz. VPN’lerdeki bu açık yüzünden internet kullanıcıları ücretsiz VPN’ler yerine paralı servislere yöneliyor.

Güvenli VPN Bağlantısı

“VPN bağlantısı nedir?” sorusunun yanıtı kısaca güvenli şekilde internette gezinmek şeklinde verilebilir ama ücretsiz VPN servislerinin bazılarında sanıldığı kadar güvende değilsiniz. Bu yüzden uygun fiyata bir VPN servisi satın almak gerekiyor. Bunun için de aşağıdaki listede yer alan VPN servislerinden birine yönelebilirsiniz.

  1. ExpressVPN: VPN indir şeklinde arama yapan kişilerin karşısına genellikle ExpressVPN çıkıyor. Son derece güvenilir olmasıyla fark yaratan ExpressVPN’e sitemizden erişim sağlayabilirsiniz.
  2. NordVPN : Başarılı VPN servislerinden NordVPN, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Özel indirimlere de imza atan NordVPN’den memnun kalacaksınız.
  3. Surfshark : Güvenilir VPN hizmetlerinden Surfshark’a aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. VPN bağlantısı kurduktan sonra dünyanın herhangi bir yerinden Surfshark sayesinde internete bağlanabileceksiniz.
  4. Hotspot Shield : Güvenilir servislerden Hotspot Shield, yıllarıdr piyasanın içinde. Sorunsuz görülen ve VPN bedava indirme imkanı da tanıyan Hotspot Shield’dan memnun kalacaksınız.
  5. StrongVPN : Sitemize öze kampanyalara imza atan ilgi çekici VPN servislerinden StrongVPN, VPN bağlantısı kurmak isteyenlerin tercihlerinden biri. Güven veren VPN servisine aşağıdaki butonu kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir VPN arayan kişiler, StrongVPN’den memnun kalacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN Servisleri
4,8 rating
Türkiye’deki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, “dünyanın en hızlı VPN’i” iddiasında.
4,8 rating
En ucuz ve hızlı VPN mottosuyla ortaya çıkan Surfshark, güvenle kullanabileceğiniz bir VPN.
5,0 rating
Dünyanın dört bir yanında VPN hizmeti sağlayan ExpressVPN, Türkiye’de de alanının en iyisi!
4,5 rating
1994'te bir bilgisayar şirketi olarak yola çıkan StrongVPN, Türkiye’de de İngilizce arayüzü ile kullanılıyor.
5,0 rating
Dünyanın en başarılı VPN servisleri arasında gösterilen NordVPN, 3 yıllık planda %70 indirim sağlıyor.
VPN Uzmanı
© Telif Hakkı - 2020 - VPN Uzmanı - En İyi Ücretsiz VPN Servisleri
error: Content is protected !!